Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Krono Original Parke İstanbul

Krono laminat zeminleri, özgün tasarımı ile yeni nesil teknolojinin mükemmel uyumuyla zarif ve değerlidir. Bu marka altında piyasaya sürülen tüm ürünler, bağımsız kuruluşlar tarafından sıkı kalite kontrolünden geçmektedir. Krono Original parke %100 dayanıklıdır. Çevre koruma ile ilgili tüm yönetmeliklere uygun oldukları için en iyi malzemelerden üretilmiştir ve mükemmel bir şekilde eko-sürdürülebilirdir.

Bu teknoloji, çekici bir dekoratif kâğıt ve otantik bir yüzey yapısı ile zenginleştirilmiş yüksek yoğunluklu lif levha (HDF) uzun ömürlüdür. Çok sayıda farklı laminat koleksiyonu ile eksiksiz bir görsel seçenek yelpazesi sunuyoruz. Doğal ahşap panel tasarımları ve karo görünümlü versiyonlardan, orijinal bir doku için senkronize gözenekli modellere kadar, serimiz dilediğiniz her şeyi sunar.

İstanbul Krono Original Parke

Krono Original, aydınlık ve sade laminat zemindir. Taklitte, hoş bir dinamik yaratan dalların ve damarların koyu ve açık tonlarını bulacaksınız. Zemindeki açık tonlar sayesinde güneş ışığını doğal bir şekilde yansıtan hoş bir atmosfer elde edersiniz. Krono Original ayrıca zemini hızlı, kolay ve eğlenceli bir şekilde döşemeyi sağlayan 5G kilitleme sistemine sahiptir.

Tüm alanlar için krono zemin kaplamaları, kullanım açısından da ikna edicidir. Laminatlarımızın özellikleri, onları yatak odası, oturma odası, mutfak, ofis veya dükkân gibi profesyonel ortamlarda kullanım için ideal kılar. Sağlam, son derece ses emici, UV ışığına dayanıklı ve bakımı kolaydır. Laminatların genellikle uygun olmadığı nemli ortamlarda bile, 48 saate kadar suya dayanıklılık teknolojisi ile özel bir kalite sunuyoruz.

Krono parkenin yüzeyi ve yapısı hem dayanıklı hem de gerçekçi olmalıdır. Kısmen güzel bir görünüm elde etmek ve evde harika bir karakter yaratmak için isabetli bir seçimdir. Krono parkeler doğal modellere daha fazla benzediği için gerçek ahşapmış gibi arasındaki farkı ayırt etmek kısa sürede imkânsız hale geliyor. Bu aynı zamanda iyileştirilmiş yüzey yapıları sayesinde Krono parke, zemine mükemmel bir his vermek için özenle seçilmiş 20 farklı yüzeye sahiptir.

Montaj:

Krono parke, ürün üzerine önceden monte edilmiş olarak gelen sistem ile kurulur. Laminat parkenin döşenmesi çok kolaydır. Ayrıca basit ve daha küçük alanlar genellikle hızlı bir şekilde döşenebilir.

Genel Bakım Talimatları

istanbul parkeci

Kir ve çakılın girmesini önlemenin kolay ama etkili bir yolu, ön kapının hem içinde hem de dışında bir giriş paspası bulundurmaktır. Su ve çakıl zemininize kolayca zarar verir, giriş paspasları yardımıyla bunu önleyebilir ve böylece zemini hem çizilmelere, hem de su hasarlarına karşı koruyabilirsiniz.

Temizlik

Laminat krono, kuru temizleme yöntemi tavsiye edilir. bunun en iyi örnekleri kuru temizleme ve vakumlamadır. Görünür kirlerin günlük olarak çıkarılması önerilir. Gerektiğinde nemli paspas veya bez kullanılabilir. Temizlik maddesinin nötr olduğundan ve yıkama suyunun düzenli olarak değiştirildiğinden emin olun.

Yüzey İşleme

Laminat krono parkenin avantajı, zemin cilası veya başka bir yüzey işlemi ile işlem görmesine gerek olmamasıdır. Bu, bakım ihtiyacını azaltır ve laminat zeminler, örneğin bir ahşap zemine göre daha az bakım gerektirir.

Leke Çıkarma

Laminat parke, lekelere karşı iyi bir dirence sahiptir. Ancak ortaya çıktıktan hemen sonra lekeleri çıkarmak için bir rutin oluşturulması tavsiye edilir. Laminat zeminleri ahşap zeminlerle karşılaştırırsanız, laminat zeminler tiner, aseton, benzin, beyaz ispirto ve daha fazlası gibi nispeten daha güçlü temizlik maddelerine dayanabilir. Ovma tozu veya ovma telinin zemine zarar verebileceğini unutmayın.

İstanbul Krono Original Parke Modelleri

Krono Parke modelleri ile eviniz için en iyi laminat parkeyi bulmak ve seçmek çok kolay. Laminat zeminler, genellikle parke zeminlerden daha ucuza mal olan çok yönlü, dayanıklı ve temizlemesi kolay bir seçenektir. Kaliteli kaplama, parke zeminin koyu lekesinden taş karolara kadar tüm stillerde gerçek gibi görünür.

Bakım kolaylığı, kurulum kolaylığı, antibakteriyel ve antialerjik kaplama, bu laminat zeminleri hem ev hem de ticari ortamların dekorasyonu için mükemmel kılar. Tıpkı gerçek ahşap gibi ama laminat parke özellikleriyle!

Krono laminat parkenin taş tasarımı, gerçek ahşabın stili ve güzelliğiyle, tüm şekil ve renk seçenekleri mevcut bulunmaktadır. Pazar liderliği, sürekli modern tasarımları, marka kalitesi ile paranızın karşılığını veren benzersiz değeri ile ikna eden yeni ürünler sizleri beklemektedir. Güzellik her zaman bakanın gözündedir, bu nedenle gerçek ahşap stillerinden veya eski gibi görünen yeni döşemelerden olağanüstü tasarımlara kadar geniş bir Krono orginal parke yelpazesine sahibiz.

Krono parke İstanbul, yaşam tarzınıza uyum sağlamalıdır. Evimiz; yaşam alanımız, arkadaşlar ve aile için bir buluşma yeridir. Bazen insanların kutladığı, güldüğü ve dans ettiği özel bir kulüp haline gelir. Ana koşul, zeminin tüm bunlara dayanması ve özellikle yüksek kaliteye sahip olmasıdır.

Entegre su geçirmezlik, emprenye edilmiş bir HDF taban plakası, neme ve bundan kaynaklanan deformasyonlara karşı maksimum koruma sağlar. 15 ila 20 yıl arasında bir yaşam alanında darbeye ve basınca dayanıklı olması. Özel yüzey kaplaması sayesinde sürtünme ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Bunlar, Krono Original parkenin size sunduğu birçok avantajdan sadece birkaçı.

Krono Original Laminat Parke İstanbul, ürünlerde doğallığa odaklanır. Zemin kaplamalarımız sadece yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Krono Original parke, çok yönlü etkisini vurgulamak için en küçük ayrıntılara bile dikkat ediyor. Krono parkenin, estetik duruşu, dekor renklerinin yoğunluğu, yüzey yapılarının doğallığı ve özel parlaklığı ile öne çıkıyor. Tüm bunlar gerçek ahşabın gerçekçi bir kopyasıyla başarılmıştır.

Krono Laminat parke çeşitleri, sofistike görünümü, dayanıklı malzemesi ile madalyonun sadece bir yüzüdür. Aslında laminat da günlük olarak sık sık mekanik baskılara maruz kalır. Üzerine kalıcı olarak mobilya ve çeşitli ağırlıktaki diğer nesneler yerleştirilir. Laminatın alt kısmının işlenmesi de, laminatın boyutsal stabilitesini korurken ahşap çekirdeğini nemden koruyan, kompakt ve ince film özellikleri ile ayrıntılıdır.

Krono original bayileri İstanbul olarak, 34. Sınıf parke zeminlerin montajı ve restorasyonuna adanmış 30 yıllık tecrübe. Yıllarca süren çalışma ve tekniğin mükemmelleştirilmesi, şirketi ilk mağazanın açılışına kadar büyüttü. Bugün parkeparke.com olarak malzeme temini, kurulum ve bakım gibi parke için özel hizmetler sunulmaktadır.

İstanbul Krono Original Parke Fiyatları

Bir yer döşemesi maliyeti konusunda net bir cevap vermek neredeyse imkânsızdır. Krono laminat fiyatları, çeşitli parametrelere bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Örnek olarak; malzemenin cinsi, zemin tipi, metrekaresi vb. unsurlar belirlendikten sonra net fiyat çıkarılabilir. Krono parke fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Şirket Politikamız

Şirket felsefesi oldukça basittir ve müşterin hizmetlerimize erişmesini mümkün olduğunca kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Alanında uzman ustaların rehberliğinde profesyonelce büyüyen genç zanaatkârlar yetiştiriyoruz. Bir gün profesyonel yollarına devam edebilmeleri için sanatın kuralına göre yerleştirme ve restorasyon sanatını öğreniyorlar.

Gerçek yenilik; malzeme kalitesi ve ahşap işleme teknikleri için sürekli arayışta olmaktır. Sektör güncellemeleri ile kişisel bilgi birikimini ve eksiksiz bir ürün kataloğunu zenginleştirmek. Ayrıca en iyi ürünler ve yeni malzemelerin teknik bilgisinde ön planda kalmaya çalışıyoruz. Kalitemiz her gün şirket önceliği olmaya devam ediyor.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?