Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Toptan Parke Satış Bayisi
Kaliteli ürünlerin uygun fiyat ile toptan bir şekilde satıldığı Parke Parke ile inşaatlarınıza veya toplu değişikliklerinize canlılık katacaksınız.
Parke Modelleri
İstanbul şubemizde yer alan tüm modellerimiz üst segment kaliteye sahip ve uygun fiyat imkanı ile beğeninize sunulmaktadır. Ziyaretinizi bekliyoruz...
Lamine Parke Modelleri ve Fiyatları
Evinizin dekorasyonuna veya iş yerinizin temizliğine, doğal görünümüne katkı sağlayacak lamine parke modelleri Parke Parke’nin internet şubesinde ve İstanbul şubesinde sizleri bekliyor.
Laminat Parke Modelleri
Parke Parke olarak laminant parkelerin tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun ve şık görünümlü çeşitlerimizi beğeninize sunmaktayız.
Vario Parke İstanbul
Laminat parke çeşitleri, her ev için çok uygun ve herkesin erişebileceği en popüler zemin kaplamalarından biridir. Çoğu aileler evleri için laminat parkeyi seçer. Ama neden? Laminat parkenin özellikleri nelerdir, avantajları ve dezavantajları nelerdir? Bu konuda sizi aydınlatmaya çalışacağız. Ayrıca, Vario parke İstanbul bayileri, ürünlerini sizler için mağazalarda sergileyerek beğeninize sunuyor. Laminat parkelerin çeşitli yüzey seçenekleri ile görsel şölenine siz de davetlisiniz.
Teak Parke Dudullu
Evde parke döşemeye karar verirseniz, kesinlikle en iyisini seçme sorunu ile karşı karşıya kalacaksınız. Teak parke Dudullu mağazamızda bu sorunun cevabını, alanında uzman çalışanlarımız tarafından, öncelikle malzemelerin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını size aktaracaklardır. Masif parke, lüks bir zemin kaplaması olarak kabul edilir. Üretimi için en iyi ahşap kullanılır. Ve her şeyden önce, boyut, uzunluk, genişlik ve yükseklik bakımından masif ahşap daha küçüktür.
Tarkett Parke İstanbul
Tarkett laminat parke İstanbul olarak ürünlerimiz, neme dayanıklı laminat, sadece buhar ve nemin etkilerine değil, aynı zamanda su ile doğrudan temasa da uzun süre dayanabilen bir laminattır. Bu temelde farklı bir malzeme türüdür. Üretiminde HDF levha kullanılmaz, gerçek bir su geçirmez laminatın PVC tabanı vardır.
Şerifoğlu Parke Dudullu
Ahşap lamine parke, çok katmanlı panellerden oluşan bir kaplamadır. Her panelde en az 4 katman bulunur. Levhanın üst yüzü, üzerine dekoratif bir grafik görüntünün uygulandığı yerdir. Lamine parkenin özelliklerini belirleyen ana katman preslenmiş ahşaptan yapılmıştır. Dengeleyici ve neme dayanıklı kısım ana parçanın altına yerleştirilmiştir. Bu, tabanın bükülme direncini dengelemeye yarar. Alt katman ses yalıtımlıdır.
Peli Parke İstanbul
Laminat parkelerin yüzeyleri çok dayanıklıdır, yani aşınmaz tabaka kaplı olduğu için deforme olması çok zordur. Yerel olarak aşınmışsa onarılmaz, ancak tüm aşınmış levhanın değiştirilmesi nispeten kolaydır. Mobilyaların ayaklarını keçe ile koruyun ve dikkatlice hareket ettirdiğinizden emin olun. Laminat parkeler genellikle güneş ışığından etkilenmez yani solmaz. Bununla birlikte, pencereleri gölgeliklerle kaplayarak yoğun doğrudan güneş ışığından korunmak iyidir.
Parke Kullanmanın Avantajları
Tüm zemin kaplamaları arasında parke en popüler seçenektir ve bu hiç de şaşırtıcı değildir. Parke dayanıklıdır, estetik açıdan hoştur, çeşitli iç tasarım seçeneklerine harika bir şekilde uyar. Mükemmel görünümüne ve çevre dostu olmasına ek olarak, parke tahtasının performansla ilgili avantajları şöyle sıralayabiliriz.
Online Parkeci
Online satışlar, internet üzerinden gerçekleştirilen ticari işlemlerdir, yani tüketici ile yüz yüze herhangi bir temas olmaksızın satılan ve teslim edilen ürün ve hizmetlerdir. Bu modalitede müşteri, tarayıcı veya uygulama aracılığıyla şirketin sanal mağazasına erişir, ürünleri alışveriş sepetine yerleştirir, çevrimiçi ödeme yapar ve ürünleri evde teslim alır veya bazı durumlarda mağazadan teslim alma seçeneğine de sahiptir.
Macar Parke Modelleri
Balıksırtı parke her zaman sevilen bir klasik olmuştur ve bunun iyi bir nedeni vardır! Geleneksel bir atmosferde mekânı bu kadar zarif bir hafiflikle dolduran bir döşeme deseni yoktur. Çok sayıda tarihi binada balıksırtı parke zeminler bulunmaktadır. Klasik parke, hem modern hem de geleneksel ortamlara geri dönüş yapıyor. Çünkü balıksırtı döşeme her zaman görsel bir güçtür.
Krono Original Parke İstanbul
Krono laminat zeminleri, özgün tasarımı ile yeni nesil teknolojinin mükemmel uyumuyla zarif ve değerlidir. Bu marka altında piyasaya sürülen tüm ürünler, bağımsız kuruluşlar tarafından sıkı kalite kontrolünden geçmektedir. Krono Original parke %100 dayanıklıdır.
Suya Dayanıklı Parke
Standart bir reçine içerikli panel, hiç şişmeden suya 3 saat maruz kalabilir. Suya dayanıklı parke modelleri, reçine içeriği diğerlerine nazaran birkaç kat daha yüksek olan paneldir. Bu tür laminatlar, uzun ömürlü ve şişme olmaksızın yaklaşık 6 saat neme maruz kalmaya dayanır. Plastiğe dayalı laminat, pazarımızda son zamanlarda ortaya çıkan ve henüz yeterince çalışılmamış olan nispeten yeni bir malzemedir.
Ümraniye Parke
Parke Parke adı altındaki firmamız 30 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da sizlere hizmet vermektedir. Ahşap zeminlerin montajı ve restorasyonunda profesyoneliz. Çalışmalarımız da sadece çevre dostu malzemeler kullanır. Tüm uygulamalarımız modern ekipman kullanılarak gerçekleştirilir. Uygun fiyata temiz ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.
Parke Ölçüsü Nasıl Alınır
Parke satın almadan önce, kaplanacak zemin alanının toplam metrekaresini bilmek gerekir. Bununla birlikte, parke döşenecek alanın atmosfer koşullarına bağlı olarak, ahşabın olası daralma ve genleşmeye tabi olan "canlı" bir malzeme olduğunu unutmamalıyız. Odaların çevresi boyunca genleşme derzlerinin varlığının sağlanması gereklidir. Aslında parke döşenirken ahşabın genleşmesini önlemek için zemin ile çevre duvarları arasında 7-8 milimetre boşluk bırakılması gerekmektedir. Boşluk daha sonra süpürgelik tarafından gizlenecektir.
Parke Döşeme
Eviniz veya ofisiniz için parke satın almak için yeterli bilgiye sahip değilseniz, bir uzmandan yardım almak çok önemli bir adımdır. Sadece bir parke seçmek ve onu kurması için birini aramak yeterli değildir. Ne yapmak istediğinizi, riskleri bilmek ve parkenin amacına uygun olduğundan emin olmak gerekir. Döşeme tahtalarınızın kalitesi ve kurulum için kullanacağınız malzemelerde çok önemli bir husustur. Kötü, sertifikasız ahşap veya işlevsiz yapıştırıcılar tüm işi mahvedebilir. Dayanıklı, standartlara uygun ve kullanacağınız ortama uygun iyi bir parke satın almak için hangi kriterleri değerlendirmeniz gerektiğini, hangi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.
Parke Çeşitleri
Parke, dayanıklı, estetik ve en güvenilir zemin kaplamasıdır. Zemin döşemesinde çevre dostu seçenektir, çünkü parke plakaları doğal ahşaptan yapılmıştır. Bu tür ahşabın iyi fiziksel özellikleri nedeniyle parke zemin, uzun yıllar dayanır ve çekiciliğini kaybetmez. Parke çeşitleri; Laminant parke, Masif Parke, Lamine Parke
Parkeler Neden Şişer?
Laminat, doğal ahşap yüzey hissi veren ve uzun yıllar kullanılabilecek döşeme seçeneklerinden biridir. Ancak yüksek trafiğe dayanma kabiliyeti şaşırtıcıdır, bu da onu ev sahipleri için en çok aranan temel seçenek haline getirir. Laminat parkenin tek dezavantajı, suya tahammül edememesi veya şişmeye neden olan yüksek neme karşı koyamamasıdır.
Neden Laminat Parke?
Gerçek bir ahşap zemin olarak parke, orijinal ve otantik olan tüm dostları memnun eder. Her parke benzersizdir ve ilgili ahşabın karakterini yansıtır. Parke ile ilgili en güzel şey, aynı zamanda zarif ve rahat görünmesidir. Yıllar geçtikçe, bir parke zemin giderek daha fazla karakter kazanır oldu. Ve yepyeni bir görünüm istiyorsanız, basitçe zımparalamanız yeterlidir, yeni gibi görünecek! Parke, yenilenebilir hammaddelerden yapıldığı için ekolojik olarak değerli bir zemin kaplamasıdır. Her zaman hoş bir sıcak hissettirir. Laminat parke, onu evlere ve ticari mülklere ideal döşeme yapan birçok harika özelliğe de sahiptir.
Laminat Parke Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evinize laminat parke alırken ahşap, fayans veya taş görünüme sahip dekorlar arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizde tamamen rahat hissetmeniz için laminatın kalitesinin de inandırıcı olması gerekir. Bu nedenle laminat alırken dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda verilmiştir.
Kabaran Parke İçin Neler Yapılabilir?
Suyun hayatımızda her yerde bulunmasına bağlı olarak, elbette su hasarının buna karşılık gelen bir takım nedenleri vardır. Kırık hortumlar ve borular, taşan küvet, yükselen yeraltı suyu, devrilmiş temizlik kovası, aynı zamanda yağmur yağdığında açık kalan çatı penceresi. Kalıcı olarak çok yüksek nem de parke üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Sonuç olarak, tüm bu örneklerde (ve elbette daha birçokları vardır) hasar etkisini belirleyen üç faktör önemlidir.
En Çok Tercih Edilen Parke Renkleri
Trendlere ayak uydurmak için pazarı sürekli analiz etmek önemlidir. Bu şekilde beğenilerin hangi yönde hareket ettiğini ve ön planda olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Parke trendlerini tanıtmak ve geliştirmeye yardımcı olmak bizim için çok önemlidir. İyi seçilmiş, çağdaş bir zemin kaplaması, bir mülkün değerini ve çekiciliğini büyük ölçüde artırır. Laminat parke kaplamalarında en çok tercih edilen renklerin, meşe, gri, ceviz, çam olduğu bilinmektedir.
Derzli Laminat İle Derzsiz Laminat Arasındaki Farklar
Derzsiz döşeme, bakım maliyetini düşürür. Derzler, zemin kullanıcısı için sorunların en büyük nedenidir. Daha az derz, daha az bakım ve daha yüksek verimlilik. Derzli parke modelleri, Tüm odalara ve farklı yaşam tarzlarına V derzli laminat döşeyebilirsiniz. Odanızın daha büyük, daha zarif veya daha rustik görünmesini mi istiyorsunuz? Daha sonra V-bağlantılı bir laminat zemin seçerek bu etkiyi kolayca elde edebilirsiniz.
Derin Parke Çizikleri Nasıl Giderilebilir?
Ahşap mobilyanızda derin bir çizik veya göze hoş gelmeyen bir oyuk varsa, doldurarak onarın. Boya kalemini yüzeysel çiziklerin üzerinde ileri geri hareket ettirerek iyi bir sonuç alabilirsiniz. Balmumu kullanabilirsiniz, daha geniş oyukları kaplamak ve karıştırmak için daha iyi bir seçenektir. Derin çizik granit zeminlerde meydana gelmiş ise mutlaka bir profesyonel çağırılması gereklidir.
Balık Sırtı Parke Nedir?
Balıksırtı parke, Macar parke olarak da anılmaktadır. Genellikle karo ve parke zeminlerde birbirine 90 derece açı ile uygulanır. Balıksırtı zeminler için ahşap, kırık bir zikzak deseninde dikdörtgenler halinde kesilir. Balıksırtı Lamine parkeler, standart parkelere nazaran daha dar ve kısadır.
Yeni Trend: Derzli Parke
Derzli parke; parkelerin birleşim alanlarında V şeklinde boşluk kalarak birleştirilen parke modelidir. Parkelerde oluşan boşluk görüntüsü derin bir boşluk olmamakla birlikte sadece görüntü bakımından boşluk görünümünü verir. Parkeler kalınlığı ve aşınma sınıfıyla laminantın dayanıklılığını belirtir. Derzli parke modelleri tercih edilirken en önemli husus evdeki eşyalardır. Eşyalar parkeye zarar verebilir.
Laminat Parke Nasıl Parlatılır?
Laminat parkenin en üst katmanı, üretim işlemine bağlı şekilde, birden çok katmandan meydana gelebilen, aşınma yüzeyi ve dekoratif katman olarak yer alır. Yüzey kaplaması, sert ve dayanıklı bir yüzey sağladığı için uzun ömürlü kullanım imkânı yarattığından emin olun. Bunun yanında, özel yapay reçine ile işlem görmüş selülozdan oluşur. Bu anlamda laminat parkeleriniz üzerinde parlatma uygulaması yapılması da önem taşır.
Laminant Parke Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
Zemin döşemesi olarak kullanılan parkeler her alanda modern şıklığın sağlanmasına yardımcı olur. Parkeler evin bir düzen içerisinde oluşturulmasını ve insanların yaşam alanlarında ayakkabısız bir şekilde dolaşmasını sağlar. Eşyaların her yerde rahatlıkla kullanılması ve modern bir şekilde görünümünün oluşması sağlanır.
Parkenin Kayması Nasıl Önlenir?
Parkelerin kaymasını önlemek için öncelikle temizlik konusuna dikkat etmek gerekir. Temizlik ürünlerini yanlış kullanmak parkelerinizin zaman içinde kayganlaşmasına neden olur. Öncelikle temizlik malzemelerini doğru kullanmak ve temizliğin doğru yapılması, parkenin kaymasını engeller.
Laminat Parkenin Kullanım Alanları
Laminat parke kullanım alanları incelendiğinde farklı ürünler ön plana çıkar. Kullanılan alana göre parke sınıfları değişiklik gösterir. Bu noktada doğru karar vermek çok büyük önem taşır. Yanlış bir ürün seçimi, uzun ömürlü olmayan bir ürün almış olmanız demektir. Bu durumun önüne geçmek için detaylı bir inceleme yapmanız sizin yararınıza olur.
Laminat Parke Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?
Günümüzde modern evlerin çok fazla yaygınlaşmaya başladığı görülür. En özel şekilde hazırlanan evler, laminant parkeler ile döşenir. Bunların seçiminde ise öncelikle sert ve kalın ahşap malzemeden imal edilen parkeleri tercih edebilirsiniz. Bir parke ne kadar kalın ve sert ise o oranda dayanıklıdır ve kullanım süresi uzundur.
En Çok Tercih Edilen Parke Markaları
Parke markaları arasından tercihini yapan kişiler, zevkleri ve bütçeleri oranında dilediklerini parkeyi seçer. Parkelerin seçimi sırasında parke markası da büyük önem arz eder. Özellikle yıllardır ismi duyulan ve kalitesini kanıtlamış olan firmaların parkelerini tercih etmeniz tavsiye edilir. Bu konuda dünyaca bilinen parke üreten marka vardır.
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?