Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Firmamız Hakkında

PARKE PARKE; İnşaat sektöründe özellikle, zemin malzemeleri alanında 30 yıldır  çalışmalarını sürdürmektedir. Günümüzde laminat parke konusunda ülkemizin ve dünyanın  lider markalarının  satış ve uygulamasını, konusunda uzman ekipler ile gerçekleştirmektedir.

PARKE PARKE; Kurulduğu günden bugüne kadar geçen 30 yıllık süre zarfında elde etmiş olduğu mesleki tecrübe, bilgi birikimi ve parke uygulamaları konusunda ortaya koyduğu güçlü performans ile sektörün aranılan, güvenilen lider firması olmuştur.

 

Kurumsal
  • Dinamik
  • Tecrübeli
  • Müşteri odaklı

PARKE PARKE; firma yöneticileri ve teknik kadrosu insana, doğaya, mesleklerine saygılı, müşteri odaklı, etik ve temel kültürel değerlerimizi firma kültürü ile bütünleştirebilmiş, yenilikleri dünya ile aynı anda şirket yapısına adapte etmek kabiliyetine sahip, sürekli araştıran, geliştiren dizayn eden deneyimli bir zemin kaplamaları satış ve uygulama şirketidir.

PARKE PARKE; dinamik, tecrübeli teknik kadrosu ile her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, bugüne kadar bir çok önemli projeye imza atmıştır. Bu projeleri zamanında ve kusursuz olarak tamamlamanın gururunu taşımaktadır.

Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.
Markalarımız
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?