Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Parke Modelleri

Parke modellerimiz 3 ana başlık altında toplanabilir. Bunlar lamine parke, laminat parke ve masif parke modelleridir. Tüm modellerimiz yüksek kalite ile üretilmiş olup, ihtiyaçlara yanıt verebilmek adına katmanlı halde kullanıma sunulmaktadır.

Evinizde, ofisinizde veya diğer yaşam alanlarınızda tercih edebileceğiniz yüzlerce model Parke Parke ile sizinle buluşmakta. İstanbul şubemizde yakından görebileceğiniz çeşit çeşit ürünlerimizin yanı sıra web sitemizden de detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz özelliklere, istediğiniz görünüme ve talep ettiğiniz tüm diğer özelliklere sahip olan parkelerimiz ana modelinin altındaki alt dallarla çeşitlenmektedir. Bulunduğunuz alanı güzelleştirirken aynı zamanda temiz ve şık görünmesini sağlayan parkeler firmamız güvencesi ile kaliteli malzemelerle üretilmiş ve uzun ömre sahiptir.

Geniş ve ferah alanlarda her türden parkeyi kullanabileceğiniz gibi dar alanları da geniş gösteren parkelerimizi tercih edebilirsiniz. Parke çeşitlerinden öncelikli gördüğünüz özellik sayesinde yapacağınız seçimden firmamız sayesinde pişmanlık duymaz, uzun yıllar bakım gerekmeksizin kullanabilirsiniz.

Seçilen yan ürünlerle birlikte bütünleşen parkeler yaşam alanlarınızı yeniler, baştan yaratır. Laminat parkeler ile sınırsız görünüm çeşitliliği, lamine parkeler ile sağlam ve temiz uzun yıllar kullanım, masif parkelerle ise asil bir görünüm ve yüksek kalite deneyimi yaşayabilirsiniz.

LAMİNAT PARKE ÇEŞİTLERİ

Laminat parkeler istediğiniz renk tonunda, canlılıkta ve desende üretilebilmektedir. Yapay üretim araçları kullanıldığından lamine parkelere oranla daha dayanıksız olsa da zevkli insanların zevkini zemine yansıtmak için ilk tercihlerinden biridir.

Hoş görünüm imkanı, kolay kullanım ve toz tutmayan, kolay temizlenebilir yapısı sayesinde birçok kişinin gözbebeği durumunda olan laminat parkeler diğer parkelere oranla daha uygun fiyatlıdır.

Laminat parkeler yapay üretim aşamaları da olduğundan istenen renk çeşitliliğinde ve desenlerde üretilerek çeşitliliği arttırılmaktadır. Bunun yanında kullanılan malzemeye göre üçe ayrılmaktadır. Bunlar yüksek basınç laminatı, direkt preslenen laminatlar ve sürekli basınç laminatlarıdır.

Üretim şekilleri ve bazı kullanılan malzemelerdeki değişiklikler sayesinde farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaca göre çeşitlendirilebilmektedir. Laminat parkenin yüzeyi esaslı reçine içeren termoset ile işlenmektedir. Bu sayede kurutma işlemindeki yüksek ısıdan hasar görmemektedir. Uzun yıllar hasarsız biçimde bu sayede korunabilmektedir.

LAMİNE PARKE ÇEŞİTLERİ

Lamine parkeler tamamı ahşap malzemeler ile üretilen, birden fazla tabakanın kaynaştırılması sonucu elde edilen sağlam ve kibar ürünlerdir. İki veya üç katmandan oluşabilen bu parkelerin üzerine değerli bulunan ağaçtan ince bir kaplama yapılmaktadır bu sayede kalitesi gibi görünüşü de üst seviyeye çıkarılmaktadır. Lamine parkeler bu katmanlar sayesinde yalıtım özelliğine de sahip olmaktadır. Kullandığınız alanın özelliklerine göre seçilebilecek çeşitliliğe sahip lamine parkeler oldukça kalitelidir.

Cila istemeyen lamine parke modelleri arzu edilirse cilalanabilmektedir. Kullanım süresi uzun olduğundan yer yer yıpranmalar söz konusu olduğunda ise kilit sistemi ile üretildiğinden kolaylıkla bazı parçalar değiştirilebilmektedir.

Laminat parkeler kadar çeşitlilik göstermese de kendi arasında renk tonu ve çeşitliliği olarak farklı modelleri mevcuttur. İş yerinize veya evinize çok yakışacak lamine parkeler markamızın garantisi ile uzun ömürlü bir kullanım vaat edilmektedir.

Tamirata ve bakıma ihtiyaç duymasa da gerektiğinde kolaylıkla çıkarılıp takılabilen yapısı ile onarılabilmektedir.

Lamine parke fiyatları, laminat parke fiyatları kadar uygun olmasa da kullanılan malzemeye kıyasla markamızın sunduğu rakamlar oldukça makuldür. Talebinize uygun özelliklerde lamine parke çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz metrekarede sizlere teslim edilmektedir.

İSTANBUL PARKE MODELLERİ

Üretici şehir durumundaki İstanbul da oldukça çeşitlilik mevcuttur. Firmamızın ürünleri tüm bu çeşitlilik arasından en kaliteli ürünleri en uygun fiyat ile sizlere sunulmaktadır. Aradığınız özelliklere, modeline ve rengine uygun bir çok çeşit şubemizde mevcuttur. Yenilikçi çalışmalarımız dahilinde üst segment ürünlerimiz özel tasarımlar sayesinde her zevke uygundur. Mobilyalarınıza uygun, evinize yakışacak ürünler İstanbul’da şubemizde bulunmaktadır.

Üretim ve dağıtım aşamalarından kaynaklı gecikmeleri sizlere yansıtmayan sistemimiz sayesinde sizler de güvenle alışveriş yapabilir ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatla teslim alabilirsiniz.

Sahip olduğu çalışanları, renk tonları çeşitliliklerine sahip parke modelleri ile sizlere yakın bulunan mağazamız ile kolaylıkla inceleyebileceğiniz çeşitlerimiz mevcuttur.

PARKE MODELİ SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Parke seçerken önceliğiniz elbette satın alacağınız yerin büyüklüğü yani metrekare ölçüsüdür. Bu sayede maliyet de göz önünde bulundurularak seçilecek parke modellerinden bazıları kolaylıkla elenebilmektedir. Seçilen modelden sonra kalitesi kontrol edilmelidir.

İkinci aşama kullanacağınız alana uygun renk ve modele karar vermektedir. Bu aşamada ürün çeşitliliğinden dolayı kararsız kalmanız olasıdır. Bu yüzden alanında uzman çalışanlarımızı tüm parke modellerini sizlere tanıtması ve seçiminize yardımcı olması amacıyla İstanbul şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Parke alırken bir diğer önemli aşama parke altı izolasyonu seçimidir. Bu izolasyon parkenin kullanımını kolaylaştırırken aynı zamanda kalitesini de arttırmaktadır. Parkenin rengine ve desenine karar verdikten sonra parke kalınlığına da karar vermek gerekir. Lakin kullanılacak alana göre kalınlık gereksinimi değişebilmektedir.

Son aşama elbette geçiş profilleri ve süpürgelik seçimidir. Bunlar parkeyi bütünleyen parçalardır. Bu sayede eviniz, odalarınız veya işyeriniz duvarlar ile bir bütün görünümüne kavuşacaklardır. Kullanım konusunda da büyük kolaylık sağlayan bu parçaların seçimleri genellikle önemsenmeden yapılır. Lakin parkenin kalitesi kadar süpürgeliklerin kalitesi de önemlidir. Herhangi bir kırılma, çatlama veya ayrılma yaşanmaması için nitelikli olmalı ve hassas biçimde monte edilmelidir.

İstanbul şubemizde yer alan tüm modellerimiz üst segment kaliteye sahip ve uygun fiyat imkanı ile beğeninize sunulmaktadır. Ziyaretinizi bekliyor ve istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz iletişim kanallarımızdan sorularınızı yanıtlıyor olacağız…

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?