Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Peli Parke İstanbul

Laminat parke döşemenin iyi bir fikir olup olmadığını merak ediyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Harika bir fikir! Laminat parkeler size, uzun süre dayanacak, hem estetik hem de dayanıklı olması açısından karşılığını verecek bir seçenek sunuyor.

Laminat parkeler, esasen ahşap zeminlere çok benzer. Daha spesifik olarak, laminat zeminler, yüksek basınçlı sunta (HDF) şeklinde geri dönüştürülmüş gerçek ahşaptan yapılmıştır. Mutfak dolaplarımız laminat parke ile aynı malzemeden yapılmıştır. Zaten inşaat ve dekorasyon alanında yılların sunumuna sahip olmakla birlikte, laminat parkenin arkasındaki orijinal fikir, ahşabın daha ucuz bir alternatifi olarak kullanılmasıydı.

Laminat parkelerin yüzeyleri çok dayanıklıdır, yani aşınmaz tabaka kaplı olduğu için deforme olması çok zordur. Yerel olarak aşınmışsa onarılmaz, ancak tüm aşınmış levhanın değiştirilmesi nispeten kolaydır. Mobilyaların ayaklarını keçe ile koruyun ve dikkatlice hareket ettirdiğinizden emin olun. Laminat parkeler genellikle güneş ışığından etkilenmez yani solmaz. Bununla birlikte, pencereleri gölgeliklerle kaplayarak yoğun doğrudan güneş ışığından korunmak iyidir.

İstanbul Peli Parke

Laminat parke hakkında bazı ipuçları;

Laminat parkeler, yeterli nem bariyerine sahip oldukları sürece, herhangi bir döşeme, düz beton veya alt zeminler (ahşap veya fayans) üzerine kurulabilirler. Ayrıca vinil veya ahşap zeminler gibi diğer yüzey tiplerine de monte edilebilirler. Laminat parkeler iç mekânlarda, yatak odası, oturma odası, çalışma odası ve koridorlar gibi rutubetsiz alanlarda kullanılması tavsiye edilir.

Zemin, mevcut bir ahşap zemin üzerine kurulursa, nem geçişlerini ve boyut farklılıklarını önlemek için her iki ahşabın nemi benzer olmalıdır. Bu tip alt zemin için, uygun bakım için iyi havalandırmaya ihtiyaç duyduklarından buhar bariyeri tavsiye edilmez. Laminat parke levha kutularının en az 48 saat önce kurulumun yapılacağı alanda bırakılması tavsiye edilir.

Montajdan önce, kutuların etiketini kontrol edin ve aynı üretim partisine ait olduklarını ve parça veya levhaların kusurlu olup olmadığını kontrol edin. Laminat konumlandırma son derece kolaydır ve yapışkan gerektirmez. Bu kolay ve hızlı çalışma ile ahşabın sıcacık güzelliğine sahip olacaksınız. Laminatın doğru şekilde döşenmesi de çok önemlidir.

Laminatın döşenmesinde dikkat edilmesi gereken en büyük nokta, ustanın montajdan önce yüzeyi çok dikkatli bir şekilde düzlemiş olmasıdır. Genel olarak, laminat parke, alanımızı kirletmeden uygun bir profesyonel tarafından yapıldığında çabuk biter. Hemen hemen tüm katlarda kurulum yapılabilir. Laminat parke konusunda deneyimli ve uzman profesyoneller için parkeparke.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Peli Parkenin Sanatsal Dokunuşu

istanbul peli parke

Evinizi yenilemek veya binanıza son rötuşları eklemek mi istiyorsunuz? Zemin sanatı, mekânlarınızı yenilenmiş, modern ve dekora uygun bırakacak. Çeşitli kombinasyonlardan yararlanmak için laminat zeminler gibi teknolojik zemin seçenekleri arasından seçim yapın.

Zemin sanatı; sonucun, her zaman şaşırtıcı olması için kaliteli malzemeler ve eğitimli profesyoneller gerektiren bir faaliyettir. Oturma odası ve yatak odası gibi ortamlar için laminat zeminler konfor ve sıcak bir termal his getirecektir.

Konforu seviyorsanız, bu modern çizgileri evinizde uygulamanın harika bir yolu, yeni ve eski unsurları karıştırmaktır. Bu tür bir kontrast, kişiliğe ve rahat atmosfere sahip alanlar yaratır. Modern çizgileri evde uygulamanın yolları çok çeşitlidir. Bu, iyi bir sonuç almak için çok fazla yatırım yapmanız gerekmeyen bir dekorasyon türüdür.

Evinize laminat parke uygulamak, efekt, zarif ve çekici olacağı için gerçek zemin sanatına tanık oluyor. Tıklama sistemi ile kurulum çok kolay ve hızlı olduğu için kalite de olağanüstüdür.

İstanbul Peli Parke Modelleri

Yaşam Alanlarınızdaki İnanılmaz Kalite ve Modeller

Laminat parkeler, yukarıda bahsedildiği gibi orijinal formlarından büyük ölçüde evrimleşmiştir. Daha spesifik olarak, zaman içinde dayanıklılık açısından çok gelişti. Özellikle çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu mekânlarda laminat parke çok dayanıklıdır. Bu nedenle laminatın dayanıklılığı, onu herhangi bir alan için çok iyi bir seçim yapan özelliklerinden biridir.

  • Bakımında kolaylık

Laminat parkenin en olumlu yönlerinden biri, laminat malzemesinin bakımının ne kadar kolay olduğudur. Özellikle laminat parkeler ahşap zeminlere göre fazla dikkat gerektirmez. Laminat parkeler özel bir bakıma ihtiyaç duymaz ve lekelenme endişesi taşımaz.

  • Gerçek Ahşap Gibi Görünüyor

Laminat zeminler, gerçekçi ahşap görünüş en önemli özelliğidir. Laminat parke döşemeyi seçerseniz, çoğu zaman ahşap bir zemine sahip olduğunuzu unutacağınız garantili bir üründür. Ayrıca zemininiz için herhangi bir ağaç kesilmediğinden emin olabileceğiniz için çok iyi bir çevre çözümüdür.

  • Kolay Kurulum

Laminat zeminlerin montajı diğer zemin türlerine göre daha kolaydır. Çünkü karoların montajı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ek olarak, laminatı herhangi bir yüzeye kolayca yerleştirebilir, böylece zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

  • Stil Seçimi

Laminat zeminin zengin renk seçeneği, birinci sınıf yüzey kaplamaları ile birçok seçenek mevcuttur. Böylece yaşam alanınıza en uygun olanı seçme şansı veriyor.

  • Hipoalerjenik

Tozun birikeceği bir yerin bulunmaması, temizlenmesinin çok kolay olmasının yanı sıra solunum problemi olan kişilerde alerjiye neden olmadığı anlamına gelir.

Laminatlar ile hayal edebileceğiniz her tasarımı elde edebiliyoruz.

Normalde bize bir servete mal olacak mermer veya taş döşemelerinin yanı sıra, bulamadığımız eşsiz ve nadir ahşap türlerini laminat tasarımları ile her şey taklit edebilir! Gri renk uzun zamandır moda ve yeni nötr olarak kabul ediliyor. Gri zeminler çok iyi dekore edildiği için hala moda. Ahşap zeminler kesinlikle fayanslardan daha moda ve kesinlikle güzel bir mermerden daha sıcak bir atmosfer yaratıyor. Peli parke bu anlayışla, laminat parkeleri modern çizgi ve sanatı sizler için sentezledi.

İstanbul peli parke, sınırsız modellerini sizlerin hizmetine sunuyor. Modellerimiz arasından seçim yapabilmek için parkeparke.com adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sormak istediğiniz detayları bize danışabilir tavsiye alabilirsiniz. İstanbul parkeci olarak, alanlarında uzman çalışanlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.

Modellerimiz; Elegance, Comfort, Wood, Golden, Loft, Elegance Large, Alberra

Peli parke modellerinden birini mutlaka yaşam alanınız için tasarlanmış olarak bulacaksınız.

İstanbul Peli Parke Fiyatları

Laminat parkeler, diğer parke türlerinden ve özellikle ahşap zeminlerden çok daha ucuzdur. Ekonomik fiyatına rağmen, kalitesi en üst seviyededir. Fiyat konusunda doğrudan iletişime geçebilir veya online sayfamızdan hızlı teklif hazırlayıp bize gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız size dönüş sağlayacaklardır.

Farkımız!

Parke Parke 30 yıldan bu yana bu pazarda faaliyet gösterdiğimiz laminat parke, ahşap ve dekorasyon ürünlerinin satışı ve montajı konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızın yer aldığı bir firmadır. En iyi kurulumu gerçekleştirmek için eğitilmişlerdir.

Şirketimiz, projenizi yenilemeniz ve ortamınızı çok rahat ve modern hale getirebilmeniz için mükemmel kalite ve dayanıklılığa sahip modern, farklılaştırılmış ürünler sunmaktadır. Hem konut hem de ticari müşterilere ve dekorasyon endüstrisindeki profesyonellere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetimizi farklılaştırmaya çalışıyoruz, böylece en başından her ayrıntıyı gözlemleyebiliriz.

A Sınıfı Katlarda, dekorasyon işinde geniş deneyime sahip profesyonellere güvenebilirsiniz. Bu profesyoneller sunduğumuz ve pazarladığımız ürün ve hizmetler hakkında bilgi birikimine ve tam ustalığa sahiptir. Bizi tanıyın ve kataloglarımızda bulunan seçenekleri kontrol edin veya danışmanlarımızdan birinden ziyaret talep edin. Sizleri bekliyoruz!

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?