Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Teak Parke Dudullu

Evde parke döşemeye karar verirseniz, kesinlikle en iyisini seçme sorunu ile karşı karşıya kalacaksınız. Teak parke Dudullu mağazamızda bu sorunun cevabını, alanında uzman çalışanlarımız tarafından, öncelikle malzemelerin tüm avantajlarını ve dezavantajlarını size aktaracaklardır. Masif parke, lüks bir zemin kaplaması olarak kabul edilir. Üretimi için en iyi ahşap kullanılır. Ve her şeyden önce, boyut, uzunluk, genişlik ve yükseklik bakımından masif ahşap daha küçüktür.

Dudullu Teak Parke

Masif parke genellikle ofisleri ve evleri dekore etmek için kullanılır. İstanbul parkeci, her türlü iç mekân stiline geniş renk ve çeşit yelpazesine sahiptir. Bu nedenle, müşterilerimiz kendileri için en iyisini seçerken uzman çalışanlarımız kendilerine yardımcı olacaklardır.

Masif parkenin avantajları arasında şunlar belirtilmelidir.

  • Sanatsal döşeme veya çeşitli tonlarda bir parke döşemek mümkündür.
  • Klasik masif parke tarzı, bu kaplama herhangi bir iç mekânı organik olarak tamamlayacaktır.
  • İyi ısı ve ses yalıtımı, hasar durumunda bireysel alanların bakım ve onarım kolaylığı.
  • Tahtanın yüksek kaliteli yüzeyi,

Masif Parke Özellikleri

  • Masif tahta, lüks iç mekânlar oluşturmak için kullanılır. Masif, ahşaptan yapıldığı için suni parkeden daha pahalıdır. Geniş kullanım alanları için meşe ve diğer ahşap türlerinden yapılmıştır.
  • Levhaları alanı görsel olarak genişletir ve ağacın tüm doğal güzelliğini iletir.
  • Teak masif parke mekâna bir iç asalet ve aristokrasi görünümünü verir. Özellikle klasik iç mekânlarda oldukça etkileyici görünür.
  • Masif ahşap, her zaman maddi refahın bir sembolü olarak kabul edilmiştir. Dayanıklılığı ve aşınma direnci, doğal bir ağacın yoğunluk ve sertlik gibi özellikleri ile sağlanır. Ve üretimde kullanılan modern teknolojiler, standartlarına uygun kaliteli ürünün yaratılmasına izin verir.
  • Masif parke seçimi yaparken, odanın mikro ikliminin özelliklerini ve boyutunu dikkate alın. Bunlar en önemli faktörlerdir, aksi takdirde hepsi kişisel isteklerinize ve finansal yeteneklerinize bağlıdır.

En iyi ahşap zemin kaplamalarını parkeparke.com online mağazamızda sizlere sunuyoruz, böylece herkes yaşam alanları için mükemmel zemini bulacaktır.

Dudullu Teak Parke Modelleri

teak parke dudullu

Masif ahşap parke en elit ve pahalı yer döşemesidir. Klasik iç mekânları dekore etmek için kullanılır. Teak parke İstanbul, masif ahşap döşemede en çok tercih edilen parke model ve çeşitleri;

Meşe

Bu tür parke, benzer tüm ahşap ürünlerinin en pahalısı ve güvenilir olanıdır. Çok sağlam ve zarif görünür. Meşe parke modüler veya yapaydır. Bu modellerin her ikisi de yüksek yoğunluğa sahiptir. Kaplama hiç su emmez. Bu nedenle masif meşe parke, salonda, balkonda ve banyoda dahi kurulabilir. Meşe parke, mantarın etkisine ve yayılmasına maruz kalmaz, çürümez. Bu en sert kaplamadır.

Dış etkilere ve hasarlara karşı mümkün olduğunca dayanıklı parke olarak bilinir. Mobilyaların yerdeki hareketlerinden oluşan çizik ve ezik gibi deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Parke farklı tonlarda yapılabilir. Şimdi çok popüler olan koyu lekeli meşe ve hafif ağartılmış meşe.

Üreticiler bazen parke tahtalarını yapay olarak yaşlandırıyorlar. Ayrıca altın veya gümüş renginde de birbirinden güzel modeller bulabilirsiniz. Oldukça sıra dışı ve çekicidirler. Ayrıca parke hem basit bir şekilde hem de belirli bir çizim şeklinde döşenebilir. Bu kaplamanın bir diğer öne çıkan özelliği de üretim sırasında vernik veya yağ ile kaplanması, bu nedenle parke hafif bir parlaklığa sahiptir.

Kül Ağacı

Kül, parke üretiminde sıklıkla kullanılan bir başka yaygın ağaçtır. Çok sağlam olduğu için yürüyüş yolları için mükemmeldir. Uzmanlar, bu kaplamanın meşeden çok daha sert olduğunu düşünüyorlar. Kül, dış mekân alanlarına yani, bahçeye parke yapmak için kullanılabilir. Ancak bu model ile meşe döşeme arasındaki fark esnekliktir. Kül neme karşı direnci düşüktür, bu nedenle mutfakta veya diğer nemli alanlarda pratik olarak kullanılmaz.

Bambu

Bambu, parke modelleri artık çok popüler ve modern iç mekânlarda sıklıkla kullanılıyor. Tüm hava koşullarına dayanıklı ve darbeler karşında deforme olmaz.

Ayrıca, çok estetik ve lüks görünür. Mantarı yaymaz ve ayrıca böceklerden zarar görmez. Bambu parkenin bir diğer avantajı da parlamaya karşı çok dayanıklı olmasıdır. Bu parkenin anti statik olması da büyük bir artı. Bu parke, aşınma durumunda bile kolayca eski haline getirilebilir, yani zımparalanıp vernikleyebilirsiniz.

Diğer Çeşitler

Artık parke sadece yukarıdaki malzemelerden değil, aynı zamanda diğer ahşap türlerinden de yapılmaktadır. Evet, karaçam modelleri oldukça popülerdir. Bu kaplama kesinlikle böcekler tarafından deforme edilemez, ancak meşe kadar elit değildir. Huş ağacı da popüler olanların arasındadır ve ürüne bağlı olarak deseninde farklılık görülebilir.

Doğal bir parkede aşınma direnci kayın ağacında farklıdır ayrıca sağlam ve güvenilirdir. Masif maun parke de alıcılar arasında popülerdir. Şimdi bu parke rengi çok prestijli, genellikle Gotik tarzda iç mekânlara sahip odalarda kurulum için kullanılıyor.

Cevizden yapılan parke oldukça kaliteli ve aynı zamanda pahalıdır. Bu ahşap tonlarda farklılık gösterebilir. Kahverenginde popüler dizgi parkesidir. Bir iç mekânda, bu tür kalıpların birkaç türünü aynı anda birleştirmek mümkündür. Çam parke daha pratiktir. Hizmet ömrü daha kısa olmasına rağmen, model paradan tasarruf sağlar ve aynı zamanda işlevsel amacını mükemmel bir şekilde yerine getirir.

Bazıları gürgen parkeyi tercih edebiliyor. Oldukça güzel görünür ancak odadaki nem artışında bile çatlayabilir. Alternatifi akçaağaç parke çünkü desen ve doku olarak gürgen ile çok benzer. Parke için bir başka lüks seçenek de kiraz kaplamadır. Dış hasarlara karşı çok dayanıklıdır. Yerleşim alanlarında döşeme için çok sık kullanılır. Ancak kiraz modelleri oldukça pahalı parke olarak bilinir.

Dudullu Teak Parke Fiyatları

Teak parke fiyatları; zarif ahşap zemin seçkin görünür ve iç mekâna sağlamlığı vurgulayan bir prestij atmosferi veriyor. Bununla birlikte, meşe veya egzotik ahşaptan yapılmış yüksek kaliteli ve güçlü zemin parkeleri, daha yüksek maliyetlerle bağlantılıdır. Ahşap zemin fiyatlarını incelerken, parkenin nihai maliyetinin birçok faktör ve parametreden etkilendiğini hatırlamakta fayda var. En önemlilerinden biri, parkenin yapıldığı ahşap türüdür. Buradaki kural oldukça basittir. Yapılması çok çaba gerektiren bir ürün ise, o kadar pahalıdır. Teak parke İstanbul fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. Konusunda tecrübeli çalışanlarımız sizleri aydınlatmaktan memnuniyet duyacaklardır.

Masif Ahşap Parke Dudullu

Web sitelerinde veya kataloglarda yer alan fotoğraflardan parkenin istenilen rengini seçmek istemeyen müşterilerimizi mağazamıza davet ediyoruz.

Mağazamızda, çeşitli parke türleri ve parke işleri için malzemeler sunan büyük bir showroom bulunmaktadır. Showroom'u ziyaret ederek ürünleri farklı ışıklar altında görebilir, numunelere dokunabilirsiniz.

Parkenin iç mekânda nasıl görüneceğini değerlendirmek isterseniz ilgilendiğiniz ürünlerin ev örneklerini alabilirsiniz. Showroomlarımızda kaldığınız süre boyunca size nitelikli yöneticiler eşlik edecektir. Size tavsiyelerde bulunacaklar, size en uygun çözümleri seçmenize yardımcı olacaklar. Siparişiniz üzerinde çalışacak personeller belirli bir tecrübeye ve deneyime sahiptir. Yıllar boyunca masif parke konusunda, satış, montaj ve bakım konusunda engin deneyim biriktirdik. parkeparke.com online mağazamızda sadece tanınmış dünya markalarının yüksek kaliteli sertifikalı ürünlerini sunuyoruz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?