Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Toptan Parke Satış Bayisi

Firmamız sahip olduğu tüm ürünleri toptan biçimde satarak sizlere veya işletmenize en uygun fiyat imkanı yaratmaktadır. Toptan laminat parkelerimiz, toptan lamine parkelerimiz ve çeşitleri en uygun fiyat ile sizlerle buluşmakta.

Parke fiyatları toptan alındığında metrekare hesabından çok daha uygun fiyata gelebilmektedir. Parkelerin gördüğü işlemler ve ek işgücü miktarı da parke fiyatının artmasına sebep olmaktadır ancak firmamız montaj ve üretimde kaliteli malzeme kullanımından kaynaklanan pahalılığı minimum seviyeye indirmeyi başararak sizlere en uygun fiyata en kaliteli ürünlere erişme fırsatı tanımaktadır.

Fiyatlarımız kullanılan malzemelere paralel olarak artıp azalsa da sizlere en iyi hizmeti ve kaliteli parkeleri en uygun fiyat ile sunmak firmamızın başlıca hedefi arasındadır. Bu sayede sizler kaliteli ürünler sayesinde yalıtılmış, temiz ve şık bir yaşam alanına kavuşurken bizim kazancımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sonucunda büyüyen sektörde söz sahibi olmaktır. Bu başarımızı birçok modelde ve parke çeşidinde taçlandırmış bulunmaktayız.

Aracısız, üretim ile iç içe ve sonsuz model seçenekleri ile Parke Parke sizlere başta İstanbul olmak üzere her şehre ulaşmayı hedef haline getirmiştir.

Ürünlerimizin modellerini internet sayfamızdan inceledikten sonra sorularınız varsa veya fiyat teklifi talebinde bulunmak isterseniz iletişim adreslerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Toptan Parke Modelleri Ve Çeşitleri

Toptan satılan ürünlerimiz arasında laminat parke modellerimizin tamamı, lamine parke modellerimizin tamamı çok daha uygun fiyat ile sizlere sunulmaktadır.

İnşaat firmalarının aradığı kalite ve uygun fiyat markamızda mevcut olup, tüm çeşitliliklerimizi beğeninize sunmaktayız. Uygun şartlarda yapılan sorunsuz montaj ile birlikte uzun ömürlü kullanım vaat eden ürünlerimiz sayesinde yapılarınız çok daha lüks ve ihtişamlı görünecektir.

Yerden ısıtmalı sistemlere uyum sağlarken aynı zamanda yalıtıma da katkı sağlayan parke modellerimiz toptan satılmaya devam etmektedir. Sizlerin güveni ve ilgisi ile devam etmekte olduğumuz satışlarımız sürekli artmakta ve sektörde lider olma yolunda ilerlemekteyiz.

En kaliteli ürünlerin en uygun fiyat ile toptan bir şekilde satıldığı Parke Parke ile inşaatlarınıza veya toplu değişikliklerinize canlılık katacak, daha taze ve parlak bir görünüme kavuşacaksınız.

İstanbulda yer alan şubemizden yakından inceleyebilir veya iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine sağlam paketleme ve sorunsuz teslimat ile gönderdiğimiz ürünlerimiz sizlere yüksek kaliteyi uygun fiyatla deneyimleme imkanı sunmaktadır.

Toptan Laminat Parke Fiyatları

Laminat parke modellerimiz diğer modellerden daha uygun fiyat ile satışa sunulurken toptan alındığında çok daha karlı bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Yeni yapılan evleri olduğundan daha kaliteli hale getirmeyi tek başına başarabilen laminat parke çeşitleri en uygun fiyat ile sizleri bekliyor.

Toptan Lamine Parke Fiyatları

Lamine parke modelleri kalitesinden ödün vermeden sizlerle en uygun fiyat ile buluşmaktadır. Firmamızı tercih ederek yaşam alanınızı kaliteli biçimde yenileyebilir, ses ve ısı yalıtımınızı arttırabilirsiniz.

İstanbul parke fiyatları da tıpkı diğer illerde olduğu gibi kalite ve malzeme değişkenliklerine göre fiyat değişimi yaşamaktadır. Ancak firmamızın sağladığı kolaylıklar ve uygun fiyat imkanı sayesinde İstanbul’da da kaliteli parkeleri uygun fiyatlarla alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul şubemizde yakından inceleyebileceğiniz tüm ürünlerimiz toptan biçimde en uygun fiyat ile sizlerle buluşmaya hazır durumdadır. Bizleri ziyaret ederek ürünleri inceleyebilir veya iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?