Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Ümraniye Parke

Ümraniye Parke adı altındaki firmamız 30 yılı aşkın bir süredir İstanbul'da sizlere hizmet vermektedir. Ahşap zeminlerin montajı ve restorasyonunda profesyoneliz. Çalışmalarımız da sadece çevre dostu malzemeler kullanır. Tüm uygulamalarımız modern ekipman kullanılarak gerçekleştirilir. Uygun fiyata temiz ve kaliteli işçilik garantisi veriyoruz.

Çalışmalarımız sırasında, ahşap zeminlerin döşenmesi, onarımı ve restorasyonu için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sağlamak için profesyonellerden oluşan bir ekip kurmayı ve gerekli ekipmanların tamamını bir araya getirdik. Uzmanlığımız, parke döşemenin yanı sıra hasar görmüş ahşap döşemelerin (lamine, laminat, masif parke) tadilatıdır.

Ümraniye Parke Çeşitleri

Eviniz için en iyi döşeme malzemesini seçmek birkaç faktöre bağlıdır ve bu faktörler söz konusu odaya göre değişir. Evinizdeki her odanın kendi gereksinimleri vardır. Örneğin, mutfaklar ve banyolar nemi iyi tutan zeminlere ihtiyaç duyarken, yoğun girişler ve oturma odaları yoğun trafiği kaldırabilecek zeminlere ihtiyaç duyar.

Çocukların ve evcil hayvanların varlığı ve hatta bir odanın aldığı doğrudan güneş ışığı miktarı da döşeme seçimlerinde belirleyici faktörlerdir. Ve tüm bu faktörleri göz önünde bulundurduğunuzda, her bir zemin tipinin avantajları ve dezavantajları vardır.

Ahşap döşemenin birçok avantajı vardır. Sürdürülebilir doğal bir malzemedir ve bir eve sıcaklık ve zarafet getiren zamansız bir görünüm sunar. Ayağının sıcak olması, özellikle seramik veya porselen karolara kıyasla üzerinde yürümeyi kolaylaştırır. Ayrıca ekstra sıcaklık gerektiğinde yerden ısıtma sistemleriyle de uyumludur.

Ahşap aynı zamanda son derece dayanıklıdır ve uzun süreli stabilite sunar. Ahşap levhaların kalın ve kompakt yapısı, aşınma belirtileri göstermeye başladığında zımparalanmasının ve bitirilmesinin kolay olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, ahşap zeminler kalitesine ve ne kadar iyi korunduklarına bağlı olarak uzun yıllar dayanabilir.

Ümraniye Masif Parke

% 100 doğal ve ahşap için karakterize edilmiştir ve kalınlıkları 12 ve 22 mm arasındadır. Ahşap zemin çeşitlerinin en uzun ömürlü ürünüdür. Günümüzde bambu ve diğer tropikal ağaçlar moda olmasına rağmen, üretimi için en çok kullanılan ağaçlar kayın ve meşe daha çok tercih edilmektedir. Mekânlara zarafet ve sıcaklık getirir ve barlar, restoranlar veya gece kulüpleri gibi yoğun darbelere ve nemli ortamlara dayanır.

Ümraniye parkeci, zamanın geçişini takdir edenler için idealdir. Moda ve mimari eğilimler ne olursa olsun, her bakımdan ebedidirler. Ahşap paletlerin montajı basittir. Orijinal estetik ve güzelliğini korumak için parkeler zaman içinde birkaç kez zımparalanmalı ve cilalanmalıdır. Masif parke döşeme montajında ​​uzman olarak, ihtiyacınız olan bilgileri inceleyebilirsiniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ümraniye Laminat Parke

Laminat, karo ve ahşap döşeme gibi sıklıkla taklit edilen döşeme alternatiflerinden daha ucuzdur. Ve yüksek çözünürlüklü baskı tekniği sayesinde, laminat parkeler neredeyse taklit ettiği malzemeler gibi görünebilir ayrıca maliyeti de düşüktür. Odanın büyüklüğüne bağlı olarak elbette bir günde uzmanlarımız tarafından laminat parke döşeyebiliriz.

Laminat parkenin maliyetine ek olarak bir diğer avantajı da dayanıklılığıdır. Son derece dayanıklı bir aşınma tabakası ile laminat parke, aşınmaya, çizilmelere ve lekelere karşı oldukça dayanıklıdır. Üst katman da çok pürüzsüzdür, bu da laminat zeminlerin temizlenmesinin kolay olduğu anlamına gelir.

Ümraniye Lamine Parke

Farklı yapılardaki ahşapların birleşmesiyle elde edilir. En alttaki katman dengeleyici görevi görür, kartı sertleştirir ve bozulmaya karşı korur. Levhanın tabanı yüksek yoğunluklu suntadan yapılmıştır. Kilitleme elemanlarına sahip yapının bu kısmı, yapının tamamında önemli bir rol oynamaktadır. Üçüncü katman dekoratiftir, çoğu zaman gerçek bir ahşap parke desenini taklit eden bir baskıya sahip kâğıttır. Bununla birlikte, modern lamine parke; metal, taş ve hatta seramik karolar gibi görünebilir. Bu nedenle, zemininiz için lamine parkenin pek çok tasarım seçeneğini bulunabilirsiniz. Üst tabaka reçine ve alüminyum oksitten oluşur. Levhaları darbe ve aşınmadan koruyan çok dayanıklı bir malzemedir.

Aşınma ve uzun süreli gerilime karşı dirençli, leke tutmaz, kurulum kolaylığı, sert etkilere ve kimyasallara dayanıklı, termal iletkenlik - sıcak bir zemin kaplama imkânı, UV ışınlarına dayanıklı ve zımpara gerektirmez.

Ümraniye Parke Fiyatları

Parke zemin döşeme işlemini bir uzmana emanet etmek her zaman daha iyi sonuç verir. Fiyatlandırma, metrekare başına hesaplanır ve tüm iş hacmi için sabit bir miktar müzakere edilir. Unutmayın, kurulumu her zaman engin deneyime ve pratik becerilere sahip uzmanlarımıza emanet edebilirsiniz. Bu nedenle belirli teknik kurallara ve algoritmalara göre her şeyi doğru yapmak çok önemlidir.

Ümraniye Parke döşeme uzmanları, kuruluma dair tüm işleri yapacak ve sonuç, sizi uzun yıllar memnun edecek mükemmel bir zemine sahip olacaksınız! Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ya da iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Uzmanlarımız sizi her konuda aydınlatacaklardır.