Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Natura Serisi
İNCELE
Effect Serisi
İNCELE
Effect Premium Serisi
İNCELE
Effect Exclusive Serisi
İNCELE
Defne Kozz Bliss Serisi
İNCELE
Defne Kozz Spark Serisi
İNCELE
Bella Serisi
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Doğal malzemeler kullanılarak yapılan tasarımların kullanılması ile birlikte oluşturulmuştur. Belirgin özelliklerinin incelenerek yerine uygun olarak kullanılması ürünleri ön plana çıkarmış olacaktır. Teknolojinin gelişimi ile birlikte daha çok kurum ya da kişilere özel olarak üretimleri yapılmıştır.

Agt açılım olarak bahsedilmek gerekirse Ahşabı Geliştiren Teknoloji olarak görülür. Kullanımı ve içerikleri ile bir bütünlük içinde ele alınmış olur. Çeşitli özellikleri teknolojinin gelişimi ile birlikte dayanıklı ürünlerin kullanımının artmasıyla dayanıklı malzemeler arasında yer almaktadır.

Doğanın vazgeçilmez özelliklerini bünyesinde taşıyan kaliteli malzemelerle bir bütün oluşturmuştur. Ahşabı geliştiren teknolojiler ile birlikte daha çok tercih edilme düzeyleri de değişiklik göstermiştir. Hareket hacmi ve nitelikleri başta olmak üzere daha az hareket halinde olan zeminler içinde alt sınıflar kullanılmıştır.

Zeminlerin hareket kalınlığı söz konusu olmakla birlikte en çok üzerinde durulan dayanıklılık niteliği de değişiklik göstermiş olacaktır. Konut ya da ticari alanlar için uygun olarak kullanımları da farklılık gösterecektir.

Doğadan esinlenerek oluşturulan modelleri birçok kişinin tercihini yansıtacak düzeyde olmuştur. Tasarımı yapılan ürünlerin en çok tercih edilen özellikleri ile üretimlerinin yapılmış olması önem kazanmasını sağlamıştır.

Parkelerin sahip oldukları nitelikler kadar amaca hizmet etme duruları bakımından incelenmesi de ayrıca ele alınan kriterleri arasında yerin almıştır. Çok çeşitli nitelikleri ve kullanım amaçları ile birlikte parkeler en çok tercih edilen nitelikleri arasında bağlantı kurularak inceleme altına alınmış olurlar.

Desen ve sadeliğinin yanı sıra parametrik bilgisayar programı ile oluşturulan modelleri de mevcut olmuştur. Kullanım amaçlarına uygun olarak yerine getirilmesi ve tercih edilenlerin gereksinimlerini karşılayacak düzeyde olması ile seçilmiş olurlar.

Agt Laminat Parke

Doğal ve güzel özellikleri ile Milano’dan esinlenerek doğal ve kaliteli malzemelerin kullanılarak sunulması ürünlerin kullanım niteliklerini arttırmış olacaktır. Sağlam ve dayanıklı malzemeler ile birlikte ön plana çıkarılan renk ve desenleri ile mekanlara sağladığı şıklık ile birlikte tercih edilmiş olacaklardır.

Parkelerin özellikleri ve modellerinin sık kullanımları müşteri memnuniyeti doğrultusunda tasarlanması da söz konusu olmuştur. Beğenilen ve en çok tercih edilen parkelerin sıklıkla isminden söz ettirdiği görülmüştür. Parkelerin dayanıklılık düzeyi alımları sırasında en çok dikkat edilen ve araştırılan özellikleri arasında yerini almıştır.

Parke kalınlığı, aşınma ve parke sınıfı ile birlikte yüksek bir biçimde olan parke çeşitlerinin tercih edilmesi önerilen özellikler arasında yerini almış olacaktır. Derzli parke belirgin niteliklerinin yanı sıra en az 32 sınıf AC-4 olması beklenir. Kalınlık ya da incelik olarak ise belirlenmiş olan niteliği 8MM olması gerektiği belirlenmiştir.

Agt Derzli Parke

Derzli parke tanımlanması gerekirse parke bünyesinde yer alan plakaların birleştirme yerlerinde bulunan 1mm lik V biçimindeki boşluk için oluşturulan parke çeşitleri için kullanılmıştır.

Parkelerin birleşim yerlerinde herhangi bir boşluk alanı bulunmamakla beraber diğer yüzeylere göre daha sağlıklı ve sağlam görünümlerin elde edilmesi içinde kullanımları söz konusudur.

Agt laminat parke uluslar arası standartlara uyum sağlamakla birlikte daha çok gelişen teknolojinin kullanımını da göstermiş olur. Kalite yönetim sistemi ile beraber gelişim özelliklerinin yansıtılması ile uygulama alanı oluşturulur.

Elde edilen malzemelerin var olan koşullara uygun olarak kullanılması ve standartlara uyum sağlaması ile birlikte yerine getirilmiş olur. Temin edilen malzemelerin kaliteli ve uzun vadede dayanıklı olarak kullanımının sağlanması ile ön plana çıkmış olur.

Parkelerin derzli olmasının en önemli faydası aralarında herhangi bir boşluğun kalmadan yapılmasıdır. Bu sayede istenilen sonuçların alınarak daha çok verimli olması sağlanarak geliştirildiği görülür. Parke model ve çeşitleri kalite standartlarına göre kontrol edilerek geliştirilmiş olacaktır.

Parkeler için kullanılan malzemelerin bu bağlamda incelenen özelliklerinin daha çok mekanın nitelikleri ile de çeşitlilik göstermiş olacaktır. Renk ve desen uyumunun sağlanmasının yanı sıra en kullanımlarının kaliteli olması önemli yere sahiptir.

Derzli laminat parkelerin kullanımları pratik ve kolay olmasının yanı sıra en çok ılık su içine parke temizleyici temel ürünler tercih edilerek temizliği yapılır. Temizliğinin Arap sabunu koyarak vileda ile nemli bir biçimde laminatlar silinir. Bu biçimde yapılan uygulamalar sayesinde daha çok temizlikleri yapılmış olur.

Temizlikleri uygun bir biçimde tamamlanmış olan yüzeyler evlerin ya da mekanların temiz ve düzenli olmasını sağlayacaktır. Yalıtım ve nitelikleri ile birlikte daha çok kullanıldığı mekanların düzenini de ön plana çıkarmış olacaktır.

Derzli parke kullanılacağı alan içinde en çok derinlik katması ile belirgin bir hale gelmiştir. Uygulama esnasında titizlikle ve özeli bir biçimde yerine getirilen uygulama basamakları ile beraber iyi bir görünüm elde edilmiş olacaktır.

Uygulandığı zaman mutlaka zemin üzerine pabuç takılması önerilen özellikler arasındadır. Eşyalar taşınacağı zaman dikkat edilmesi gereken özellikleri ile birlikte ön plana çıkmış olan özelliklerinin hasar görmemesine dikkat edilmesi söz konusu olacaktır.

Agt Parke Çeşitleri

Parkenin modeli çeşitlilik göstermekle birlikte kullanılan malzemelerinin özellikleri ile birlikte daha çok ön plana çıkmıştır. Ahşabın daha çok gelişmiş özelliği ile birlikte kişi ve kurumların tercihleri arasında yer almıştır.

Uzun vadede olumlu sonuçların alındığı ve daha çok hitap ettiği mekanlara göre de değişiklik göstermesi önem kazanmasını sağlamıştır.

Model ve çeşitleri ile birlikte daha çok alanının büyüklüğü doğrultusunda renk tercihleri yapılarak düzenlemeleri yapılmış olur. Odanın renk ve niteliklerine uygun olarak seçilen dokusu ile farklılık oluşturmuş olacaktır. Çeşitli modellerin bir arada bütünlük içinde kullanılması ve en çok gereksinimleri yerine taşıması adına uzun vadede dayanıklı ürünlerin üretilmesi için projeler geliştirilmiştir. Parkeleri ısı yalıtımı ve kontrolünün sağlanması açısından ve ayrıca istenilen kaliteye kavuşturulması ile de yerine getirilmiş olacaktır.

Agt Parke Fiyatları

Doğanın güzelliğinden ilham alınarak parke modellerinin oluşturulması son zamanlarda kullanım alanlarını da yaygınlaştırmıştır. Farklı seçenek özellikleri ile yüzey dokusundan oluşan koleksiyonuyla yaşam alanlarına farklı bir dokunuş oluşturur. Fiyatları sahip oldukları nitelikler üzerinde incelenerek gerekli dönütlerin alınması ile ön plana çıkması sağlanmıştır olacaktır.

Teknolojinin gelişmesi ve kullanılan seçeneklerin geliştirilmesi ile desenlerine göre uyumu kolaylaştırılmıştır. Ağaç türü, plaka ölçüleri, derzli olup olmama durumları, parke kalınlık niteliği, parke aşınma sınıfı olmak üzere çeşitli nitelikleri mevcuttur. Bu özelliklerine uygun olarak düzenlenen ürünlerin temin edilmesi ile kullanımları gerçekleştirilir.

Yaşam alanlarına doğallık ve güzellik katabilmek için kullanım alanları geliştirilmiş olur. Parkelerin dokunuşu ile uygulanan ortamlarda farklı görünümler elde edilerek olumlu sonuçlar alınması sağlanmış olur.

Agt parke serileri içinde yer alan agt concept 10 mm parke ile Milano’dan esinlenerek seçildiği görülür. Dünya standartlarını mekanlarınıza taşımayı ilke edinerek yola çıkan bir çalışma anlayışı ile ilerlediği görülmüştür. Belirlenen hedeflere ulaşılması ve daha çok beklenilen kalite standartlarına kavuşulması ile ileri bir seviyeye taşındığı görülecektir.

Evrense boyutta bir moda deneyimi yaşamak ve yaşatmak için geliştirilen sistemler içinde ön plana çıktığı görülmüştür. Parkelerin sade ya da desenli olması ve en çok seçilen nitelikleri de bünyesinde barındırması bakımından önem taşımıştır.

Agt 1o mm derzli consept serisi ile farklılıklar oluşturmak isteyenlerin en çok aradığı niteliklerin başında gelmiştir. Belirlenmiş olan niteliklerine göre daha çok seçilen renk ile uyumlu olması arasında bağlantı kurulmuş olacaktır.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?