Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
3 Strip Iroko Molti
İNCELE
3 Strip Merbau Komodo Molti
İNCELE
3 Strip Oak Affogato Molti
İNCELE
3 Strip Oak Antic Molti
İNCELE
3 Strip Oak Aurora Molti
İNCELE
3 Strip Oak Bianco Molti
İNCELE
3 Strip Oak Brillance Molti
İNCELE
3 Strip Oak Espresso Molti
İNCELE
3 Strip Oak Sunny Molti
İNCELE
3 Strip Oak Tiramisu Molti
İNCELE
3 Strip Walnut Olimpo Molti
İNCELE
Plank Apricot Sorbet Piccolo
İNCELE
Plank Artisan Amant
İNCELE
Plank Artisan Designer
İNCELE
Plank Ash Coffe Grande
İNCELE
Plank Balsamico Grande
İNCELE
Plank Blackberry
İNCELE
Plank Cheesecake
İNCELE
Plank Coconut Piccolo
İNCELE
Plank Jatobe Titicaca Grande
İNCELE
Plank Milkshake
İNCELE
Plank Oak Affogato Grande
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Zemin döşemeleri içerisinde en fazla tercih edilen genellikle parke oluyor. Firmamız tarafından verilen hizmetler doğrultusunda sizlere lamine parke modelleri içerisinden Barlinek parke sunulur. Barlinek parke, piyasada en fazla tercih edilen parke çeşitlerinden birisi olarak oldukça fazla tercih ediliyor.

Zemin kaplama hizmetlerinde hem kaliteli hem de ekonomik olması ile müşterilerimize tavsiye ederiz. İki katmanlı parke modelleri de olan bu ürünler ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak. Bu parkeler 3 katmanlı olan ürünler ile karşılaştırıldığı takdirde daha esnek malzeme kalitesine sahiptir.

Barlinek parkeler ithal plank lamine parke kategorisinde yer alan ürünlerdir. Parçalar birleştirilirken arada kot farkı kalmaz. Son derece sıkı bir şekilde birleşir. Firmamız tarafından kilitli parke olarak satılan modelleri oldukça fazla kullanılır.

Sağlam ve Kaliteli Barlinek Parke Satış Bayimiz

Parkelerin sağlam olması çok önemli bir konudur. Firmamız tarafından sunulan ürünlerde buna çok dikkat edilir. Polonya menşei ürünlerimiz olan Barlinek parke modelleri, bu konuda en iyi seçeneklerden birisidir.

Parkelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de tutkal gerektirmeyen ürünler olmasıdır. Böylece döşemesi hem sorunsuz bir şekilde yapılırken hem de kolaylıkla biter. Bu doğrultuda Barlinek parke satış bayisi olarak uzman personellerimiz ile hem satış hem de döşeme işlemlerini en iyi şekilde yerine getiririz.

Barlinek Parke Modellerimizin Fiyatları

Firmamız tarafından sunulan ürünler arasında Barlinek parke çeşitleri oldukça fazladır. 3 Strip Iroko Molti, 3 Strip Merbau Komodo Molti, 3 Strip Oak Antic Molti, Brillance Monti ve benzeri pek çok ürün seçeneği sunuyor.

Sunduğumuz ürünlerde fiyatlar çeşitli unsurlara göre değişkenlik gösterir. Hangi modeli seçtiğiniz ve ne kadar büyük bir alana uygulama yapılacağına göre barlinek parke fiyatları değişir. Uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?