Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
STONE SİYAH OPAL
İNCELE
STONE NECEF
İNCELE
STONE BEJ BETON
İNCELE
STONE ZİRKON
İNCELE
STONE JASPER
İNCELE
STONE GRİ BETON
İNCELE
DELUXE JAWA
İNCELE
DELUXE BOZCAADA
İNCELE
DELUXE GÖKCEADA
İNCELE
DELUXE AVŞA
İNCELE
DELUXE GÖCEK
İNCELE
ELİTE ETİLER
İNCELE
ELİTE ULUS
İNCELE
ELİTE İSTİNYE
İNCELE
ELİTE TARABYA
İNCELE
ELİTE NİŞANTAŞI
İNCELE
ELİTE FLORYA
İNCELE
NATURAL JAKARTA MERBAU
İNCELE
NATURAL LEFKAS MEŞE
İNCELE
NATURAL ANTİK BEYAZ
İNCELE
NATURAL ALTINKUM
İNCELE
NATURAL KUM MEŞE
İNCELE
NATURAL ALBATROS
İNCELE
NATURAL DİBEK MEŞE
İNCELE
REGİSTER VOLGA
İNCELE
REGİSTER NIAGARA
İNCELE
REGİSTER NİL
İNCELE
REGİSTER TUNA
İNCELE
REGİSTER OPAK BEYAZ
İNCELE
BOUTİQUE RİVERA
İNCELE
BOUTİQUE DA VİNCİ
İNCELE
BOUTİQUE LORENZO
İNCELE
BOUTİQUE PİCASSO
İNCELE
BOUTİQUE DALİ
İNCELE
BOUTİQUE ACAPULCO
İNCELE
BOUTİQUE GOYA
İNCELE
URBAN LOS ANGELES
İNCELE
URBAN SİDNEY
İNCELE
URBAN CHİCAGO
İNCELE
URBAN MİAMİ
İNCELE
URBAN NEW YORK
İNCELE
URBAN TOKYO
İNCELE
URBAN PEKİN
İNCELE
URBAN ŞANGHAY
İNCELE
URBAN GENOVA
İNCELE
CLASSİC DOĞAL MEŞE
İNCELE
CLASSİC ASSOS MEŞE
İNCELE
CLASSİC RUSTİK ÇAM
İNCELE
CLASSİC SİLVER ÇAM
İNCELE
CLASSİC KÜL MEŞE
İNCELE
CLASSİC AKDENİZ ÇAM
İNCELE
CLASSİC ILGAZ
İNCELE
CLASSİC ATLAS
İNCELE
CLASSİC FİNİKE
İNCELE
CLASSİC DATÇA
İNCELE
CLASSİC GALATA
İNCELE
CLASSİC GÖKOVA
İNCELE
SUN BUĞDAY MEŞE
İNCELE
SUN YEDİTEPE
İNCELE
SUN ÇAMLICA
İNCELE
SUN ERCİYES
İNCELE
SUN NOVA BEYAZ
İNCELE
SUN İNEBOLU
İNCELE
SUN VİZON MEŞE
İNCELE
NOVA BEGONYA
İNCELE
NOVA MİMOZA
İNCELE
NOVA MANOLYA
İNCELE
NOVA GARDENYA
İNCELE
NOVA ORKİDE
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Floorpan laminant parke tam anlamıyla yer döşemesi olup, Avrupa standartlarında üretilir. AC3 ve AC4 seçenekleri vardır.. Orta yoğunlukta MDF veya yüksek yoğunlukta MDF lif levhanın iki yüzünün kaplanması ile meydana gelir. Floorpan laminat parke üretiminde, dekoratif kağıt, üst kaplama ve balans kağıdı kullanılır. Entegre tesislerinde birinci sınıf kalite anlayışı ile üretilen komple yer döşeme sistemi olan floorpan laminat parkeler, zengin renk ve desen çeşitleri ile ahşapın güzelliğini zeminlerinize yansıtır.

Laminat parke üretiminde, orman bakım ve aralama faaliyetlerinde elde edilen ikincil kısım var ve plantasyon şeklinde büyütülen ağaçlar kullanıldığı için doğal ormanlara zararlı bir şekilde etki etmez. Bu özellikleri sayesinde laminat parke çevre dostu olarak değerlendirilir. Laminat parke dört ana katmandan oluşur. Bunlar; Overlay tabakası, dekoratif kağıt tabakası, taşıyıcı levha, balans tabakasıdır.

İstanbul Floorpan Parke Modelleri

Doğru tercih ve kullanım şartları altında uzun süreli bir kullanım ömrüne sahip olmakla birlikte, evdeki dekorasyonu baştan aşağı değiştirebilir. Laminat parke alırken öncelikle dikkat edilmesi gereken nokta parkenin sınıfıdır. Laminat parkeleri 31. sınıf ortalama 12 yıl ömürlü, 32. sınıf 15 yıl ömürlü ya da 30. sınıf 20 yıl ömürlü gibi kapsamlarda bulunur.

Laminat parke kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus, sudan olabildiğince uzak tutulmasıdır. Laminat parke modelleriyle görsellik konusunda da farklı bir avantaj sağlar. Kolay şekilde çizilmeyen bir yapıda olmalarından dolayı, ezilme ya da kırılma gibi sorunlarda karşınıza çıkmaz. Parkelerin zaman zaman oluşabilecek kabarmalarını engellemek adına düzenli olarak cilalama işlemi yapılması tavsiye edilir. Bu sayede çok uzun yıllar boyunca kullanımı gerçekleşir.

İstanbul Floorpan Derzli Parke

Son teknolojisi ile nemi ve rutubeti engelleyen, çizilmeye karşı ekstra dayanıklı malzemelerden üretilerek tüketicilere sunulur.Evlerinizin görüntüsünü %80 oranında güzelleştiren ve dekorasyonun ana başlıklarını oluşturan parke ürünleri, gelişen teknolojisi ile birlikte ürün yelpazesini çoğaltıyor.

Son dönemlerde tercih edilen ve talebi artmakta olan floorpan derzli parke, piyasada herkesin bildiği seramik ve fayanslardaki derz gibi değil, iki plakanın birleşim noktasında ki 1 mm V şeklindeki çıkıntıdır. Yaşam alanlarınıza uygulandığında, mekanlara farklı bir hava katan parke renkleri, geçmişte ahşap tonlar içerisinden tercih edilirken; günümüzde açık renk parke renkleri ve bir çok renk ve desen çeşidiyle farklılık gösterir.

İstanbul Floorpan Laminant Parke

Laminat parkeleri farklı standartlar içerisinde bir çok kalınlık seçeneği ile üretilir.Bu modeller içerisinde yer alan floorpan laminant parke, komple bir yer döşeme sistemi içerisinde, Avrupa standartlarında 31. sınıf AC3 seçeneği ile üretilir. Laminat parke üretimi son model teknolojik donanıma sahip makinalar ile yaparlar.

Üretimde kullanılan kağıt katmanların emprenye işlemi esnasında aşınma, çözülme, UV ışınlarına dayanıklılık parlaklık,, rutubet gibi güçlendirip dayanım sağlayacak kimyasallar, kağıt tabakalara uygulanır. Floorpan sun laminant parkelerin farklı üstünlükleri bulunur.
Takılıp sökülme sistemlerinden kaynaklı panelleri yeniden kullanılabilir,
Kısa sürede uygulanıp dekorasyon değişikliğine imkan verir,
Neme dayanıklıdır,
Zamandan ve yapılan işçilikten maliyet olarak tasarruf sağlar,
Montaj sistemi sayesinde yüzeylerin temiz ve lekesiz kalmasını sağlar.

Laminat parkelerde yapıştırma sistemi pek tercih edilmediğinden dolayı daha sonra sökülebilecek laminat parkeleri, arzu ettiğiniz farklı bir yere montaj ederek kullanabilme imkanı vardır. Dikkatli olduğunu sürece maliyeti olmadan laminat parke değişimi çok rahat bir şekilde yapılabilir. Ortalama floorpan laminant parke paketlerinde 8 adet bulunur.

İstanbul Floorpan Parke Fiyatları

İçerisine nelerin dahil olup olmadığını bilmek önemlidir. Şöyleki; normal şartlarda floorpan laminat parke fiyatları içerisine işçilik, nakliye, süpürgelikler, parke şiltesi ve yapıştırıcı silikon gibi şeylerin dair olması gerekir. Parke çeşitleri evin havasını değiştirebilen, çok daha sıcak görünmesini sağlayan işlevsel ürünlerdendir.

Laminat parkelerindeki en önemli başlıklardan birisi de E1 belgesidir. E1 belgesi insan sağlığına zarar vermeyen metaryerleri içerir ve bu sayede avantaj sağlar.Parke çeşitleri meşe, ceviz, çam gibi farklı seçenekler altında sunulabilir. Laminat parkeler 8 mm, 12 mm, 10 mm, 8 mm gibi farklı kalınlıklarda üretilir.

Floorpan laminat parkeler üreticiler tarafından çok uzun süreli garantili olarak tüketicilere ulaştırılır.Ülkemizdeki bulunan Kastamonu entegre tesisleri, hem yurt içinde ilave olarak yurtdışındaki tesisleri ile yıllık 70 milyon metrekare üretim kapasitesine sahiptir. Laminant parke üretimini yapan lider bir kuruluştur. Floorpan laminant parkelerin bir paketi yaklaşık 2 metrekaredir.

Laminat parke tercihleri sırasında kullanacağınız mekan ofis ve benzeri alanlar ise daha kalın, ev ya da benzeri alanlar için daha ince seçimler yapılmalıdır. Günlük taşıyacağı ağırlık ve yoğunluk dikkat edilmesi gereken kurallar içerisinde yer alır. Kullanılacak alanda çıkacak ölçü birimlerine göre floorpan parke fiyatları belirlenir.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?