Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
8222 Rugged Oak, 2 Strip (RF)
İNCELE
K031 Atlas Oak, Plank (GT)
İNCELE
5542 Boulder Oak, Plank (HC)
İNCELE
K337 Hayloft Oak, Plank (RF)
İNCELE
8521 Elegant Oak, 2 Strip (RF)
İNCELE
K396 Skydive Oak, Plank (RF)
İNCELE
K032 Silver Dollar Oak, Plank (GT)
İNCELE
9748 Light Varnished Oak, Plank (RF)
İNCELE
5940 Grey Elegant Oak, 2 Strip (RF)
İNCELE
5529 Oregon, Plank (RF)
İNCELE
5236 Greenland Oak, Plank (RF)
İNCELE
5966 Khaki Oak, Plank (GT)
İNCELE
8199 Desert Oak, Plank (GT)
İNCELE
5552 White Oiled Oak, Plank (GT)
İNCELE
8096 San Diego Oak, Plank (GT)
İNCELE
5946 Rockford Oak, Plank (GT)
İNCELE
5543 Colorado Oak, Plank (HC)
İNCELE
5985 Sherwood Oak, Plank (GT)
İNCELE
8155 Appalachian Hickory, Plank (VH)
İNCELE
8461 St. Moritz Oak, Plank (GT)
İNCELE
8156 Red River Hickory, Plank (VH)
İNCELE
K057 Clearwater Oak, Plank (GT)
İNCELE
K284 Summer Breeze Oak, Plank (RO)
İNCELE
K288 Lofthouse Oak, Plank (RO)
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Zemin döşemeleri içerisinde parkeler en fazla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Firmamız bu alanda sunduğu hizmetler kapsamında sizlere pek çok parke çeşidini sunuyor. Bunlardan birisi de krono original laminant parke oluyor. Özellikleri ve kalitesi ile son derece kaliteli ürünler olarak bilinir ve firmamız sizlere bu parke çeşitlerini sunuyor.

Firmamız tarafından sunulan laminant parkeler ilk çıktığı günden beri yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor. Dünya genelinde en fazla tercih edilen zemin döşeme ürünleri arasında laminant parke modelleri yer alıyor. Firmamızın sunduğu parkelerin üretiminde dayanıklı malzemeler kullanılır. Böylece parkenin yüksek kalitede olması sağlanarak müşterilerin memnun olması da sağlanır.

Krono original laminat parke ürünlerimiz sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanmıştır. Gerek yapısal olarak gerekse görsel olarak son derece ideal ürünler sunarız. Parkeler su geçirmeme özelliğine sahiptir. Geniş parke skalamızla sektörde faaliyet gösteriyor ve bu kapsamda sizlere krono orijinal’a ait ürünleri de sunuyoruz.

Krono Original Yetkili Satış Bayisiyiz

Sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olarak krono orijinal ürünlerini sizlere en iyi şekilde sunarak faaliyet gösteriyoruz. Öncelikle belirtmek gerekir ki bu parke modelleri gerek kalitesi gerekse estetik görüntüsü ile sizleri büyüleyecek. Krono parke ile birbirinden iyi zemin kaplamaları gerçekleştirilebilir. Bu kaplama işlemlerini firmamızın alanında uzman personelleri ile gerçekleştiriyoruz.

Firmamız yetkili krono parke satış noktası olarak hizmetlerini sürdürüyor. Orijinal ürünler satın almak isteyen kişilerin bizi tercih etmesinde fayda var. Yetkili bayi olarak bu türde birçok ürün modelini sizlerin kullanımına sunuyoruz. Firmamızın krono parke fiyatları oldukça ekonomiktir. Bu sayede isteyen herkes bütçesine uygun fiyatlar ile krono parkeleri kullanma fırsatına sahip olabilir.

Parkeler günümüzde oldukça fazla kullanılmasının yanı sıra pek çok modele sahip olması ile de ön plana çıkar. Özellikle ahşap parke alternatifi olarak krono orijinal tercih edilebilir. Firmamız da sizlere bütün bu ürünleri sunarak faaliyet gösteriyor. Bu parkelerin en önemli özelliklerinden birisi uzun ömürlü olmasıdır. Böylece çok uzun bir süre boyunca görüntüsünden ve yapısından bir şey kaybetmez.

Krono parkelerimizin birçok özelliği bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de konforlu olmasıdır. Parkelerde konfor önemli bir özellik olduğundan firmamız buna çok dikkat ediyor. Aynı zamanda ürünlerimiz sağlam yapısı ile de dikkat çekiyor. Böylece kolay kolay yıpranmaz ve hasar görmez. Kullanım ömrü de buna bağlı olarak son derece yüksek olur.

Suya Dayanıklı Krono Orijinal Parke Modelleri

Parkelerin suya karşı dayanıklı olması önemlidir. Aksi takdirde sudan kaynaklı olarak şişme, yıpranma gibi durumlar ortaya çıkabilir. Firmamızın krono orijinal ürünleri suya dayanıklı parkeler olarak ön plana çıkıyor. Böylece parkelerin su ile sık temas etmesi dahi herhangi bir sorun ortaya çıkarmaz.

Firmamız tarafından kullanıma sunulan ürünlerde döşeme hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Döşeme işlemini yapan personellerimiz sağlıklı bir işlem gerçekleştirir. Böylece ürünlerin herhangi bir sorunu ya da zararı bulunmaz. Aynı zamanda sizlere taahhüt ettiğimiz süre içerisinde döşeme işlemlerini bitiririz. Yani herhangi bir aksaklık meydana gelmeden en kısa sürede parkeler döşenir.

Krono parkelerimizin geri dönüşümlü olma gibi bir özelliği vardır. Bu parkelerimiz her özelliği ile kullanışlı ve kalitelidir. Aynı zamanda rugged oak, atlas oak, boulder oak, hayloft oak, oregon, sherwood oak, red river hickory ve benzeri krono laminat parke çeşitleri mevcuttur. Alanında uzman personeller ile hizmet veren firmamız bu ve benzeri ürünleri sizlere sunuyor.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?