Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Marküteri
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Parkeler günümüzde oldukça fazla kullanılan zemin ürünleridir. Firmamız tarafından son teknoloji marküteri parke modelleri ile sizlere hizmet veriliyor.
Parke sektöründe sizlere hizmet vermek ve ihtiyacınıza uygun parkeleri sunmak için faaliyet gösteren firmamız, çok sayıda marküteri ürününü kullanıma sunuyor. Ürünlerimizde çeşitli desenleri kullanabiliyor ve oldukça estetik ürünler meydana getirebiliyoruz. Karo ve benzeri şekillere sahip olan ürünlerimiz sık tercih edilir.

Marküteri parkelerimiz içerisinde sizlere bordür gibi seçenekler de sunarız. Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olarak bütün bu ürünleri satışa sunarız. Aynı zamanda madalyon şeklinde desenleri olan ürünlerimiz de çok beğeniliyor. Birçok alanda kullanıma uygun parkelerimizden siz de kolayca yararlanabilirsiniz.

Masif Parke Modellerimiz

Parke denince akla gelen firmamızdan sizlere özel göbek parke ve benzeri pek çok ürün sunulur ve kolayca hazırlanır.

Sunmuş olduğumuz ürünlerin farklı ağaçlardan yapıldığının belirtilmesinde fayda vardır. Tercih edilecek ağaçlara ve hammaddeye göre ürünlerimiz değişkenlik gösterir. Firmamızda bulunan ürünler kesim makineleri ile profesyonel bir şekilde hazırlanır. Bütün ürünlerimiz gerek kalite gerek estetik görünüm bakımında yüksek standartlarda oluyor.

Tamamı değerli ağaçlar kullanılarak elde edilen parkelere masif parke adı verilir. Bu parkeler son derece gösterişli ve kaliteli olması ile ön plana çıkar. Bu parkelerde aynı deseni işleme imkânı vardır. Firmamız da sizlere en güzel desenlerin işlendiği parkeleri sunuyor.

Parkelerde Farklı Renk Seçenekleri

Parkelerimiz farklı renklerdeki desen ve model seçenekleri ile ön plana çıkıyor. Sizlere sunduğumuz farklı modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Marküteri parke modellerimizde en fazla tercih ettiğimiz desenler arasında bitkisel motifler yer alır. Bu parke çeşitlerimizde oldukça iyi bir görüntü oluşturur. Masif parke çeşitlerimizi görerek zemin için en kaliteli döşemelere sahip olabilirsiniz. Ürünlerimiz hem görsel hem de yapısal olarak son derece kalitelidir.

Parkelerimizde etkileyici renkler kullanabilmek için ağaçların doğal renkleri tercih edilir. Bu sayede de görsel olarak daha estetik zeminler ortaya koyarız. Firmamız kaliteli biz zemine sahip olmanız için elde edilen renklerin en iyi şekilde olmasına büyük özen gösterir.

Marküteri Parke Satış Noktasıyız

Marküteri parke satın almak isteyen kişiler için yetkili satış noktası olarak faaliyet gösteriyor ve en çok tercih edilen firmalardan oluyoruz.

Sunduğumuz marküteri parkelerde birbirinden iyi ahşap kaplamaları zeminlerinizde kullanma imkânı tanıyoruz. Bu kaplamalar görsel olarak iyi olmasının yanı sıra dayanıklı olma özelliğine de sahiptir. Marküteri sanatından etkilenenler için en ideal ürün seçeneklerinden birisi olarak ön plana çıkar.

Firmamız sizlere birbirinden farklı pek çok parke modeli sunarak hizmet veriyor. Modellerimizden ihtiyaçlarınıza uygun olanları seçerek hemen uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz parkelerin her biri adeta sanat eseri niteliğindedir. Böylece uygulanan zeminler de hem çok etkileyici olur hem de estetik görüntüsü ile büyüler.

Marküteri Parke Fiyatları Nedir?

Marküteri parkeler fiyat olarak birçok seçeneğe sahiptir. Firmamız tarafından sunulan marküteri fiyatları oldukça uygundur.

Firmamız tarafından satışı yapılan Marküteri parkeler çok şık bir görünme sahip olmasının yanı sıra yapısı ile de uzun kullanım ömrüne sahiptir. Sunduğumuz bu ürünler pek çok yerde kullanılıyor. Bu doğrultuda da zemin kaplama ürünleri olarak karşımıza çok sık çıkıyor.

Marküteri parke ile zeminlerde birbirinden farklı desenleri sergilemek mümkündür. Ürünlerde boya kullanılmaz ve araçların doğal rengi kullanılarak yapılır. Bu sayede de son derece kaliteli ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Retro parke gibi isimler ile sunulan modelleri de mevcuttur. Firmamız bütün bu ürünleri satışa sunuyor.

Kaliteli Marküteri Masif Parke Ürünlerimiz

Parke tercih ederken her zaman kaliteli ürünler tercih etmeye özen göstermeniz gerekir. Firmamız kaliteli marküteri masif parke modelleri sunuyor.

Masif parke standart parkelere göre biraz farklıdır. Özellikle geniş zemin alanlarında çok sık tercih edilir. Gerek görüntüsü gerekse kalitesi ile marküteri parke çeşitleri kapsamında kullanılabilir. Bu ürünlerimiz içerisinde desen ve model olarak ihtiyaçlarınıza, zevklerinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Günümüzde marküteri parke kullanım alanları oldukça fazladır. Birçok alanda bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Firmamız da hangi alanda kullanacağınız fark etmeksizin size uygun ürünleri sunuyor. Ürünlerimizin hammaddesi olarak değerli ağaçları kullanırız. Bu sayede parkelerimiz uzun kullanım ömrüne sahip oluyor.

Marküteri Parkeler ile Dekoratif Görünüm Elde Edin

Marküteri parkelerimizin en önemli özelliklerinden birisi görünümleridir. Estetik zemin görünümleri için marküteri parke uygulaması tercih edilebilir.

Dekoratif bir görünüm elde etmek için sizlere sunduğumuz ürünlerden yararlanabilirsiniz. Birbirinden farklı parkelerimiz zeminlerin daha şık ve ilgi çekici olmasını sağlıyor. Karo parkeler ve benzeri pek çok modelimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmamızdan marküteri kompozisyonları için hizmet alabilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun parke modellerini sunuyoruz. Aynı zamanda ekonomik marküteri parke fiyatları ile bütçenize uygun şekilde zemin kaplaması yapmanızı sağlarız. Uzun kullanım ömrüne sahip, kaliteli, dayanıklı ve uygun fiyatlı marküteri parkelerimizi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?