Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Yer döşeme ürünleri arasında en fazla tercih edilenlerin başında parke geliyor. Alanında uzman firmamız tarafından da farklı parke markaları ve modelleri sunuluyor. Bunlardan birisi de Şerifoğlu lamine parke oluyor. Şerifoğlu parkeleri almak isteyen kişiler için en iyi tercih firmamızdır.

Sunduğumuz Şerifoğlu parke modellerinin birçok özelliği bulunuyor. Bunlar içerisinde en önemli olanlardan birisi ise uzun yıllar kullanıma uygun olmasıdır. Böylelikle yapısında bozulma meydana gelmeden ya da hasar görmeden çok uzun süre kullanılabilir. Kullanım ömrünün uzun olması sayesinde çok fazla tercih edilir.

Parkelerimiz gerek kalitesi gerekse görüntüsü ile oldukça beğeniliyor. Lamine parke denince akla gelen firmamız, Şerifoğlu parkelerin yetkili dağıtıcısı olarak hizmetlerine devam ediyor. Günümüzde parke modelleri içerisinde en fazla kullanılanlardan birisi lamine olan modellerdir. Bu modelleri sizlere en iyi şekilde ulaştırıyoruz.

Şerifoğlu Lamine Parke Çeşitleri

Şerifoğlu lamine parkeler kullanım alanlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Spor alanlarında kullanan parkeler, ev tipi parkeler, iş yeri için kullanılan parkeler birbirinden farklı özelliklere sahiptir.

Ev tipi parkeler genel olarak ekonomik ve lüks olmak üzere ikiye ayrılsa da her bütçeye ve zevke uygun modellerimiz mevcuttur. Uzun yıllar kullanabileceğiniz, uygun süpürgelikler sayesinde evinizde bütünlük oluşturabileceğiniz ürünlerimiz sayesinde eviniz çok daha temiz ve şık görünmektedir.

Spor alanları için kullanılan parkeler derzli model olmayıp yalnızca o alana özel tasarlanan ve döşenen parkelerdir. Spor yapan kişilerin yaşayabilecekleri olumsuzluklar düşünülerek tasarlanan bu parkeler aynı zamanda kullanılan mekana da uygun renk seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır.

Yaşam Alanları İçin İdeal Parke Modellerimiz

Yaşam alanlarında kullanılmak üzere en fazla tercih edilen parke modelleri arasında ahşap olanlar yer alır. Şerifoğlu parke bu alanda oldukça kaliteli ürünlere sahiptir ve firmamız tarafından bu ürünler satışa sunulur. Parkelerimizde darbe ve benzeri şeylerin ahşabın kendine zarar vermediğini belirtmekte fayda var.

hşap parke modellerimizden olan Şerifoğlu parkeleri yaşam alanlarınıza kolay bir şekilde uyguluyor ve en kaliteli zeminlere sahip olmanızı sağlıyoruz. Böylece birbirinden güzel zeminleriniz yaşam alanlarınızın daha iyi görünmesini sağlıyor.

Yaşam alanlarından parkeler sürekli kullanım ve baskı altında olacağından dayanıklılık önemli bir konudur. Sizlere sunduğumuz ürünler dayanıklı ve sağlam olması ile ön plana çıkar. Böylece kolay kolay zarar görmesi ve yıpranması mümkün değildir. Aldığınız ürünlerin uzun süre dayanması için Şerifoğlu parkelerimizi tercih edebilirsiniz.

Şerifoğlu Lamine Parke Özellikleri

Parkelerimiz uzun süre kullanım sonrasında bile ilk günkü parlaklıkta kalmakta olup, yerden ısıtmalı sistemlere de uyum sağlayan özelliklere sahiptir. Kullanım alanına göre farklı özelliklerdeki modellerimizi tercih edebilir ve yaşam alanınızda daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ev tipi parkelerin bir özelliği de 10 mm veya daha kalın olmasıdır. Bu sayede bulunan alandaki ısı seviyesi daha kolay korunur. Yalıtım özelliği de bulunan ev tipi parke özelliklerimiz farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunulmaktadır.

Şerifoğlu Parke Satış Noktamızda Fiyatlar

Sizlere sunduğumuz ürünlerde çeşitli fiyatlar söz konusudur. Lamine parke fiyatları bu doğrultuda değişkenlik gösterir. Parkenin özellikleri, yapıldığı madde ve benzeri unsurlar doğrultusunda fiyat belirlenir. Genel olarak uygun fiyatlar sunuyor ve beğendiğiniz parkelere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Firmamız ürün çeşitliliği bakımından oldukça fazla ürüne sahiptir. Ürünlerimiz içerisinde Şerifoğlu parke fiyatları almak istediğiniz modele göre değişkenlik gösterir. Birbirinden farklı modellerimiz arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Herkese ve her alana uygun ürün çeşitlerimizi ekonomik fiyatlar ile satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Şerifoğlu parke çeşitleri oldukça fazladır. Sunduğumuz bu çeşitler içerisinde balıksırtı, akçaağaç, Amerikan ceviz, burma teak, doussie, iroko, merbau, meşe naturel, zingana, wenge, meşe tütsülü, kayın ve benzeri birbirinden iyi parkeleri sizin kullanımınıza sunuyoruz. Monte işlemlerini de profesyonelce gerçekleştiririz.

Şerifoğlu Parke şubemizde bulunan tüm parke modelleri uygun fiyat ile sunulmakta olup aynı zamanda seçilen modele ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Parke kalınlığı, boyutu ve rengi fiyat belirleme kriterleridir. Bizlere ulaşarak detaylı fiyat bilgisi alabilir, modellerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Şerifoğlu Parke Modellerimizin Genel Özellikleri Nelerdir?

Satışını ve döşemesini gerçekleştirdiğimiz parke modellerinin birçok özelliği mevcuttur. Bu özellikleri neticesinde de çok kullanışlı ürünler olarak ön plana çıkıyor. Öncelikle belirtmek gerekir ki sunduğumuz ürünler son derece güvenli ürünlerdir. Böylece gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Firmamız tarafından sunuluna Şerifoğlu parke modelleri %100 doğal ahşap maddeden üretilen kaliteli ve sağlam ürünlerdir. Bu sayede de oldukça fazla tercih edilir. Ahşap lamine parke modelleri arasında hem kalite hem de maliyet bakımından kendinize uygun ürünler bulabilirsiniz. Bu ürünlerin zemine monte edilmesini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Şerifoğlu parkelerimiz 3 katmanlı olma özelliğine sahiptir. Böylece uzun süre kullanıma uygun olmasının yanı sıra darbe ve baskıya karşı da dayanıklıdır. Bunların yanı sıra kalınlık olarak da 3 mm olması söz konusudur. Hem kaliteli parke modelleri satın almak hem de bu parkelerin kısa sürede sorunsuz bir şekilde zemine monte edilmesini sağlamak için bizden hizmet alabilirsiniz.

Şerifoğlu Parke İstanbul

Şerifoğlu Parke olarak tüm parke modellerini şubemizde ve internet satış mağazamızda beğeninize sunmaktayız. Ahşabın kendine verilen değer ve önem sayesinde parke sektörünün önde gelen isimlerinden olmayı başarmış durumdayız.

Aradığınız özelliklere, modeline ve rengine uygun bir çok çeşit şubemizde mevcuttur. Yenilikçi çalışmalarımız dahilinde üst segment ürünlerimiz özel tasarımlar sayesinde her zevke uygundur. Mobilyalarınıza uygun, evinize yakışacak ürünler Şerifoğlu Parke’de İstanbul’da.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?