Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Easy Line 832
İNCELE
Essentials 832
İNCELE
Lamin'Art 832
İNCELE
Long Boards 1032
İNCELE
Welcome 833
İNCELE
Woodstock 832
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

Zemin döşeme ürünleri arasında en fazla ön plana çıkanlardan birisi parkedir. Tarkett ise parke konusunda kaliteli ürünleri ile bilinir. Sektörün ileri gelen isimlerinden biri olarak sizlere bu parke modellerini sunuyoruz. Yaşam alanlarınızda parke yaptırmak istiyorsanız sunduğumuz Tarkett parkelere göz atmanızda fayda var. Bütün özellikleri ile son derece kullanışlıdır.

Tarkett parke ürünleri gerek kalitesi ile gerekse maliyeti ile gözde ürünlerden birisidir. Günümüzde özellikle evlerde oldukça fazla tercih edilir. Firmamız bu parkelerin birbirinden farklı modellerini sizlerin kullanımına sunarak faaliyet gösteriyor. Ürünler model bakımından oldukça çeşitlidir. Üstelik kolay bir şekilde yaşam alanında kurulumunu yaparız. Bu sayede hemen kullanıma başlayabilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı Tarkett Parke Modellerimiz

Tarkett parkelerimizin çok sayıda işe yarar özelliği vardır. Bunlardan birisi de dayanıklı ürünler olmasıdır. Zemin döşeme uygulamaları içerisinde yer aldığında sürekli kullanım ve baskı altında olur. Bunun bilincinde olarak sizlere direnci yüksek ürünler sunmaya özen gösteriyoruz. Tarkett parkelerimiz ise en sağlam malzemelerden üretilir ve böylece dayanıklılığı yüksektir.

Parke satışı ve üretimi gerçekleştiren firmamız tarafından birçok ürün seçeneği sunuyor. Ürünlerimizde müşteri memnuniyeti sağlamaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda da en fazla önem verdiğimiz şeylerin başında kaliteli parke sunmak geliyor. Yüksek kalite standardına sahip olan Tarkett parkelerimiz sizleri hayal kırıklığına uğratmayacak ve fazlasıyla memnun edecektir.

Tarkett Lamine Parkelerin Modelleri

Lamine parkeler günümüzde oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Sizlere sunduğumuz Tarkett parkeler içerisinde bu ürün çeşitleri de mevcuttur. Bu parkeler genel olarak iki ya da üç tabakadan meydana gelir. Tabakaların birbirine lamine edilmesi ile yapılan parke çeşitleridir. Doğal bir ürün olması ile ön plana çıkar. Firmamız da sizlere bu ürünleri kullanma fırsatı veriyor.

Lamine parkelerimiz kalitesiyle birçok kişi tarafından beğeniliyor. Tarkett lamine parke satın almak istiyorsanız firmamız tarafından sunulan ürünleri inceleyebilirsiniz. Görünüş olarak güzel olmasının yanı sıra hem konforlu hem de sağlamdır.

Modern Tasarımlara Sahip Tarkett Parkelerimiz

Parkelerin sık kullanılmasının birçok sebebi vardır. Kullanışlı olmasını sağlayan yapısal özellikleri bu noktada oldukça önemlidir. Aynı zamanda görünüş olarak iyi olmaları da önemli özelliklerinden bir tanesidir. Yaşam alanlarını daha estetik hale getirmek için Tarkett parkelerimiz oldukça estetik bir seçenektir.

Sunduğumuz parke modellerinin hepsinde modern tasarımlar olmasına özen gösteririz. Bu sayede de evleriniz daha şık ve daha güzel bir görünüme sahip olabilecektir. Sağlamlığı ve konforu ile ön plana çıkan parkelerimizin estetik olarak da aşağı kalır yanı yoktur.

Derzli Kenarları ile Kolay Döşenen Parke Modellerimiz

Günümüzde kullanılan parke modellerinin birçoğunda kolay döşeme imkânları vardır. Bu doğrultuda alanında uzman firma olarak sizlere kolay döşenen ve hemen kullanıma hazır olan Tarkett parkeler sunuyoruz.

Yaşam alanlarında estetik görüntüler elde etmeyi sağlayan kaliteli bir zemin oluşturmak istiyorsanız parke modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bu parkelerin döşeme işlemleri firmamızın alanında uzman personelleri tarafında gerçekleştiriliyor. Derzli kenarlar ile bütün parçalar kolay bir şekilde birbirine kilitlenir. Böylece montaj hem hızlı hem de rahat bir şekilde yapılır.

Derzsiz Parke Modellerini Hemen Monte Ederek Kullanıma Hazır Şekilde Sunuyoruz

Parkeleri monte etmek için derz kullanmak uzun süren bir işlemdir. Sizlere sunduğumuz yeni model Tarkett parkelerde ise derz kullanmaya gerek kalmıyor. Bu sayede hem görüntü açısından daha iyi olur hem de döşeme işleri daha pratik bir şekilde gerçekleştirilir.

Yaşam alanlarınızda kullanmak için bir parke arıyorsanız ve bunu hemen yapmak istiyorsanız sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz neticesinde sunduğumuz dersiz parke modelleri ile en kısa sürede parkelerinizin hazır olmasını sağlıyoruz.

Tarkett Parke Yetkili Satış Bayisi Olarak Hizmet Veriyoruz

Firmamız Tarkett parkeler için yetkili satış bayisi olarak hizmet veriyor. Bu doğrultuda güvenilir ürünler almak için bizi tercih edebilirsiniz. Yetkili bayimiz birçok farklı ürün çeşidi ile hizmet veriyor ve aradığınız parkeleri bulmanızı sağlıyor.

Tarkett laminat parke fiyatları modele ve özelliklere göre değişkenlik gösterir. Ancak genel olarak uygun fiyatlar ile ürün satışı gerçekleştirdiğimizi bilmenizde fayda var. Ekonomik fiyatlar ile hem estetik hem de uzun ömürlü bir parkeye sahip olmak isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?