Natoyolu Cad. No:46/A Dudullu - Ümraniye | İstanbul
Terra Click Allegro
İNCELE
Terra Click Beyaz Meşe
İNCELE
Terra Click Çam
İNCELE
Terra Click İsveç Çam
İNCELE
Terra Click Meşe
İNCELE
Terra Click Olimpos
İNCELE
Terra Click Sümela
İNCELE
Yıldızsoft Ağva
İNCELE
Yıldızsoft Babil
İNCELE
Yıldızsoft Beykoz
İNCELE
Yıldızsoft Fethiye
İNCELE
Yıldızsoft Genova
İNCELE
Yıldızsoft Göztepe
İNCELE
Yıldızsoft Karşıyaka
İNCELE
Yıldızsoft Kristal Meşe
İNCELE
Yıldızsoft Lara
İNCELE
Yıldızsoft Olimpos
İNCELE
Yıldızsoft Truva
İNCELE
Smart Akasya
İNCELE
Smart Manyas
İNCELE
Smart Akçay
İNCELE
Smart Alanya
İNCELE
Smart Gemlik
İNCELE
Smart Köyceğiz
İNCELE
Smart Meşe
İNCELE
Smart Selvi
İNCELE
Smart Silifke
İNCELE
Size en uygun parkeyi birlikte bulalım!
Parkeyi uygulayacağınız odanıza, odanızın rengine, odanızdaki mobilya tarzına göre size önereceğimiz parke grupları için iletişime geçin.

VARİO PARKE ÖZELLİKLERİ

Vario parke oldukça tercih edilen, kullanımı ve montajı kolay olan bir parke çeşididir. Sık tercih edilmesinin sebeplerinden biri dayanıklı olmasıdır. Yıllarca kullanıldıktan sonra bile ilk günkü yeniliğe sahip olabilen, kolay temizlenen ve toz toplama oranı düşük olan bir parke çeşididir.

Eşya taşıma esnasında oluşabilen hasarlara veya zamanla koltuk ayaklarının oluşturduğu iz, çizik veya hasarlı görünüme karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü bir kullanım vaat etmektedir. Aynı zamanda su geçirmez yapısı sayesinde kolay temizlendiğinden hem evde hem de ofis zeminlerinde kullanıma oldukça uygundur.

Kilit sistemi sayesinde kurulumu kısa sürede tamamlanır, daha hızlı kullanıma hazır hale getirilir. Farklı modelleri ve desenleri bulunan vario parkeleri İstanbul şubemizde daha yakından inceleyebilir, dilerseniz fiyat bilgisi alabilirsiniz.

VARİO PARKE ÇEŞİTLERİ

Vario parkeler kullanım alanına göre çeşitlenmektedir. Farklı renk ve kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. İstanbul mağazamızda ve sitemizde yer alan bazı çeşitler ve bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • Terra Click: Terra click parke modellerimiz farklı renk ve alt çeşitleri ile beğeninize sunulmaktadır. Sürekli yenilenen modeller ile beğenebileceğiniz özelliklerde olup aynı zamanda fazlasıyla hijyenik bir modeldir. Meşe, çam ve Sümela gibi çeşitleri mevcuttur.
  • Yıldızsoft: Son teknoloji ile üretilen, katmanlı ve dayanıklı bir modeldir. Yerel isimler ile çeşitlendirilen ürünlerimizden bazıları Ağva, Beykoz, Babil, Fethiye, Genova, Göztepe, Karşıyaka, Lara, Olimpos, Truva’dır.
  • Smart: 6 mm kalınlığındaki bu parke çeşidi oldukça konforlu ve çok yönlüdür. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Alt modelleri şunlardır; akasya, Manyas, Akçay, Alanya, Gemlik, Köyceğiz, Meşe, Selvi, Silifke.

VARİO PARKE FİYATLARI

Özgün tasarımları ve kullanışlı özellikleri sayesinde kullananlar tarafından tavsiye edilen vario parkeler metrekareye göre fiyatlanırken aynı zamanda seçilen renk ve tasarıma göre fiyat farkı uygulanmaktadır. Uzun ömürlü olmasının yanında firmamızın kalitesi sayesinde uzun vade de kullanım ile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul şubemizde farklı özelliklerine göre seçilen ürünlerde evinizin büyüklüğüne ve kullanım alanına göre fiyat teklifi alabilir, daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

VARİO PARKE KULLANIMI

Vario parkelerin kurulumunda olan kolaylık kullanımında da devam etmektedir. Kolay temizlenir ve az kirlenir. Çocukların olduğu evlerde hijyenik yapısından dolayı daha fazla tercih edildiği gibi aynı zamanda işyerlerinde de oldukça sık tercih edilmektedir.

Markamızın sunduğu kalite güvencesi sayesinde uzun süren garanti süresi ile rahatlıkla kullanabilir, hayat standardınızı ve konfor alanınızı genişletebilirsiniz.
Yalıtım özelliği sayesinde vario parke kullanımı ile sıcaklık seviyesini daha kolay koruyabilir, maddi tasarruf sağlayabilirsiniz.

Seçtiğiniz parke çeşidi ve modeli ile bütünlenen eşyalar ve süpürgelikler ile tamamlayarak evinizi daha ferah ve temiz gösterebilirsiniz. Kolayca süpürülüp silinebilen ve iz bırakmayan yapısı sayesinde eviniz her zaman temiz görünmektedir.

Açık renk ile daha geniş görünen eviniz, koyu renk parke seçimi sayesinde de daha kaliteli ve ağır bir görünüm sunmaktadır. Doğru kullanım ile ekonomik ve şık bir tercih olan vario parke kalite ile buluştuğunda kusursuz olmaktadır.

VARİO PARKE SEÇİMİ VE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Vario parke seçiminden önce özellikle görünüm ve rengine karar vermelisiniz. Zira evinizle uyum sağlamadığında pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Kullanım alanınıza uygun mm kalınlığındaki parkeleri seçmeli ve alanında uzman kişilerden detaylı bilgi almalısınız. Kalınlığı yetersiz parkelerde yalıtım sağlanması zorlaşmaktadır. İstanbul şubemizde farklı kalınlıklarda, renk ve özelliklerdeki vario parkeleri incelemeli, yakından görmelisiniz. Bu sayede evinize veya kullanım alanınıza en uygun modeli daha kolay seçebilirsiniz.

Renk seçimini önceliğinize göre yapmanızda fayda vardır. Bazı renklerin fiyatları daha fazla olsa da eşyalarınız ile uyumu sayesinde kendinizi evinizde daha rahat hissedebilirsiniz.

Kullanacağınız alanın özelliklerine göre önceliğinizi belirlemeli ve net düşüncelerle seçim yapmalısınız. Kullanılan ağaç tipi hem fiyatını hem de özelliklerini değiştirmektedir. Fiyat önceliğiniz ise mutlaka daha uygun modelleri göz önünde bulundurup metrekareye göre hesap yapmalısınız.

Model seçiminde parke büyüklükleri ve desenleri önem taşımaktadır. Markamız sizlere tüm seçenekleri sunsa da sizler alanında uzman kişiler ile müzakere ederek sizlere en uygun fiyatta ve en kullanışlı modeli seçmelisiniz. Parke Parke olarak tüm ürünlerde kaliteyi ön planda tutarken fiyatlarımızda iyileştirmeler de yapmış bulunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek veya İstanbul şubemizi ziyaret ederek ürünleri yakından inceleyebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?